Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 липня, 23:44:43

Патрульні Чернігівщини пересіли на сучасні "Тойоти-Пріус"

22.11.2013   09:24

Начальник Управління МВС в Чернігівській області генерал-майор міліції Олександр Михайлик вручив патрульним ключі від десяти нових автомобілів.

Вже сьогодні службові автомобілі «Тойота-Пріус», які УМВС отримало за програмою технічної модернізації органів внутрішніх справ, вийдуть на маршрути патрулювання.

Як відзначив Олександр Михайлик, завдяки модернізації автопарку відомства міліція зможе краще виконувати свої функції сервісної служби. Головний міліціонер області підкреслив, що для громадян дуже важливо аби допомога правоохоронців надходила якнайшвидше - це запорука розкриття злочинів «по гарячих слідах», а звідси й зміцнення взаємної довіри.

«Тойоти» замінять ВАЗівські «сімки», які дотепер вірою і правдою безвідмовно служать солдатам правопорядку. Невдовзі міліціонери отримають ще 11 «Тойот». Всього з 2010 року автопарк міліції Чернігівщини поповнився 88 автомобілями.  

Досвідчені водії все ж таки пройдуть короткий «курс молодого бійця» аби здобути необхідні навички поводження з такою технікою, адже сучасні автомобілі оснащені гібридними двигунами, приладами супутникового зв'язку та безліччю інших новинок. Великий плюс цих автомобілів - їх економічність та екологічна безпека.

Вже сьогодні жителі Чернігова, Ніжина і Прилук побачать патрульні автомобілі на вулицях своїх міст.

 

Останні новини Чернігівщини

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну?

Модульні будинки у громадах. Як забезпечити житлом тих хто його втратив через війну? 17:03

Тисячі житлових будинків знищили росіяни за час нового вторгнення. Мільйони українців покинули свої домівки й сьогодні не мають також житла. Як забезпечити таку кількість людей житлом?

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька

Рятівна місія зі щасливим фіналом: на Ічнянщину повернули 11-річного хлопчика із Донецька 10:52

До бабусі на Ічнянщину з тимчасово окупованого Донецька вдалося повернути 11-річного Олександра.

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті

Майже сотня дітей з Чернігівщини оздоровлюється на Закарпатті 10:48

Тиждень тому 94 вихованці п’яти закладів освіти інтернатного типу з Чернігівщини поїхали оздоровлюватися до Закарпаття.

АНОНСИ ПОДІЙ