Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 липня, 14:06:14

Прокурор області Максим Говоруха провіво особистий виїзний прийом громадян у Борзні

21.11.2013   10:30

В приміщенні прокуратри Борзнянського району прокурор області Максим Говоруха здійснив виїзний прийом мешканців району.

Під час прийому прокурор області вислухав всі звернення, прийняв заяви для подальшого розгляду, а в окремих випадках роз'яснив вимоги чинного законодавства.
    
Найчастіше громадяни скаржились на незаконні, на їх думку, дії органів місцевого самоврядування, правоохоронних органів, звертали увагу на порушення земельного законодавства, невиплату заборгованості за користування майновими паями, тощо.

Спілкування із заявниками засвідчило факти формально-бюрократичного відношення до вирішення звернень, ігнорування законних інтересів громадян, формальних відписок з боку органів місцевої влади та правоохоронних органів, що зумовило їх звернення за захистом до прокурора області.

У зв'язку з цим, звернуто увагу працівників прокуратури на необхідність посилення нагляду за додержанням законодавства про звернення громадян і гострого реагування на факти виявлених порушень.
    
Зазначимо, що відповідно до ст. 12 Закону України "Про прокуратуру" та ст.22 Закону України "Про звернення громадян" прокурором Черігівської області в прокуратурі здійснюється особистий прийом громадян.
    
Разом з тим, з метою полегшення доступу громадян до керівництва прокуратури, прокурор Чернігівської області та його заступники регулярно проводять прийом за місцем проживання громадян.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19

У Чернігівській області за минулу добу +1 випадок захворювання на COVID-19 13:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину, 13 липня, у Чернігівській області один новий випадок інфікування COVID-19.

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ

До чернігівських шкіл прибули нові меблі для першачків, передбачені стандартами НУШ 12:31

97 навчальних аудиторій для учнів та учениць перших класів обладнують у Чернігові цього року згідно зі стандартами Нової української школи (НУШ).

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою

Експерти Чернігівщини з початку року прийняли до опрацювання понад 9 тис. документацій із землеустрою 12:25

З початку 2020 року фахівці Держгеокадастру Чернігівської області прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 9 036 проектів землеустрою з інших областей.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 12:22

13 липня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС Чернігівщини 50 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:54

Упродовж минулого тижня з 6 по 13 липня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 182 чоловіка особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.