Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 00:03:08

Наркоперевізників засуджено до 10 років позбавлення волі

20.11.2013   11:32

Рішенням Городнянського районного суду Чернігівської області до кримінальної відповідальності притягнуто двох громадян Республіки Молдова, яких визнано винними у контрабандному переміщенні через українсько-російський кордон наркотичного засобу - канабісу в особливо великому розмірі.

У березні ц.р. на території пункту пропуску "Сеньківка" співробітники СБУ спільно з прикордонниками затримали двох іноземців, котрі прямували автомобілем з України до Росії.

Під час проведення митного догляду транспортного засобу, у порожнині запасного колеса, яке знаходилось у багажному відділенні автомобіля, правоохоронці виявили та вилучили 21 поліетиленовий пакунок з особливо небезпечним наркотичним засобом - канабісом. Загальна вага вилученого наркотику становить 4,2 кг.

Згідно з рішенням суду першої інстанції обох зловмисників визнано винними у вчинені злочинів, передбачених ч.2 ст.28, ч.3 ст.305 (контрабанда наркотичних засобів в особливо великих розмірах, вчинена групою осіб за попередньою змовою), ч.3 ст.307 (незаконне зберігання та перевезення з метою збуту наркотичного засобу в особливо великих розмірах) та ч.2 ст.28, ч.2 ст.15, ч.3 ст.305 (замах на контрабанду особливо небезпечного наркотичного засобу, вчинений за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах) Кримінального кодексу України.

Контрабандистам призначено покарання — 10 років 6 місяців та 10 років позбавлення волі з конфіскацією належного їм майна.

Останні новини Чернігівщини

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

День спільнодії: на Чернігівщині знайомились з психологічними практиками МВС в межах програми «Ти як?» 17:25

У межах Дня спільнодії психологи Національної поліції, ДСНС, Нацгвардії, прикордонного загону поділились можливостями у сфері ментального здоров’я, зокрема представили проєкт «Пункт психологічних практик», спрямований на формування звички піклуватися про психічне здоров’я, зменшення тривожних станів, панічних атак та зняття надмірної психічної напруги в умовах військових дій.

Поліцейські Ніжинщини затримали чоловіка, який скоїв замах на вбивство родички 16:32

Поліцейські встановили, що на ґрунті давнього конфлікту місцевий мешканець вистрілив з рушниці у дружину свого брата. Поранену жінку госпіталізовано.

За матеріалами СБУ 11 років тюрми заочно отримав митрополит УПЦ (МП), який благословив війну рф проти України 16:11

За матеріалами Служби безпеки до 11 років позбавлення волі заочно засуджено підсанкційного митрополита Луганської єпархії УПЦ (МП) Василя Поворознюка, який співпрацює з рашистами на тимчасово захоплених територіях.

“Чернігівські гуляння” — мистецьке спілкування у дворику філармонійного центру 15:41

Традиційні танці, народні пісні посідають чільне місце в українській культурі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини