Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 листопада, 11:50:49

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу

15.12.2011   09:38

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 14 грудня 2011 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 5 пожеж з яких, 2 в житловому секторі, 1 на автотранспорті, 1 сухої трави та 1 інша. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі м. Ічня, вул. Коваля, 75 13.12.2011 року о 07 год. 58 хв. в господарстві Лаврук Р.М., 1955 р.н., сталася пожежа господарчої будівлі (3х6 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток – 500 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20000 грн.

2. Пожежа сміття м. Чернігів, вул. Квітнева О 15 год. 40 хв. на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 15 кв. м. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

3. Пожежа в житловому секторі м. Носівка, вул. Шевченка, 71 О 16 год. 55 хв. в господарстві Кебкал О.М., 1978 р.н., сталася пожежа житлового будинку (7х8 м, стіни дерев’яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено перекриття на площі 2,5 кв. м. Причина – неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн. На місці пожежі виявлено труп господаря.

4. Пожежа сухої трави м. Чернігів, біля човнової станції О 17 год. 11 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина – необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збиток відсутній.

5. Пожежа на автотранспорті м. Прилуки, вул. Вокзальна, 46 О 22 год. 45 хв. сталася пожежа автомобіля “Опель-Астра”, д.н.з. СВ 70-72 АА, 2010 р.в. Власник – Самусенко В.М., 1967 р.н. Вогнем знищено двигун та пошкоджено салон. Ймовірна причина – підпал. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

Інші повідомлення:

13.12.2011 року о 22 год. 40 хв. на 140 км автодороги Київ-Суми-Юнакіївка, Прилуцького району, водій автомобіля “ВАЗ-2106” Глущенко О.Ф., 1962 р.н., не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся з деревом. Для надання допомоги з деблокування водія залучалося відділення на АРА-2 м. Прилуки.

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев

Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54

Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.

У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51

На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.

3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48

Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин

Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45

Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини