Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 6 липня, 00:06:30

Технічні засоби допомагають працівникам Чернігівської митниці Міндоходів виявляти приховані предмети старовини

18.11.2013   08:04

За допомогою технічних засобів митного контролю, що перебувають на оснащенні у Чернігівській митниці Міндоходів, виявляється значна частина правопорушень.

“Нові Яриловичі”

“Нові Яриловичі”

Так співробітники підрозділів митного оформлення для вимірювання щільності предметів і матеріалів застосовують прилад, при проведенні перевірки важкодоступних місць – телевізійну систему оперативного спостереження, збільшувану оптику та оглядові прилади (ендоскопи, дзеркала, ліхтарі).

За словами начальника Чернігівської  митниці Міндоходів Олександра Іванова, є категорія правопорушень, що пов’язані  з використанням громадянами  підробних документів на вантаж або  транспортний засіб. У таких випадках працівники митниці застосовують прилади для перевірки вірогідності документів та банкнот. Використання спеціальних детекторів дозволяє провести попередню перевірку приналежності переміщуваної речовини до наркотиків.          

Навіть найпростіші, на перший погляд, технічні засоби, такі як металошукач, дозволяють безпомилково визначити, що серед одягу або продуктів приховані металеві предмети.

Так, у залізничному пункті пропуску «Горностаївка-Терюха», за допомогою металодетектору у валізі з речами громадянина Білорусі була виявлена ікона на металі з зображенням Христа Спасителя (1900 року). Аналогічний прилад допоміг інспекторам запобігти вивезенню з України старовинних монет та медалі, які громадянин Росії приховав у пакеті серед лікарських засобів, поклавши в картонну упаковку з-під пігулок «Глюкованс».

Останні новини Чернігівщини

15 невибагливих рослин для саду – "посадив і забув" 17:19

Красиві квіти, високі дерева та пишні кущі подобаються не лише затятим садівникам. Завжди приємно пройтися по квітучій і доглянутій ділянці. На жаль, на прополювання, затінення, поливання і вкривання на зиму витрачається багато сил і часу. Міським жителям така розкіш не по кишені.

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини

Насіння чіа: в чому користь і шкода для організму людини 17:14

Насіння чіа - це справжній суперфуд і лідер за вмістом нутрієнтів на грам. У чому ж полягає їх користь для чоловіків і для жінок?

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій

Рецепт лимонаду: робимо корисним смачний літній напій 16:53

У спеку хочеться освіжитися не простою водою, а смачним напоєм. Водночас газована вода, яка продається в магазинах, — один із тих продуктів, вживати які потрібно в дуже помірних кількостях.

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.