Порушник митних правил сплатить майже 100 тисяч гривень штрафу за незаконне ввезення в Україну червоної ікри
Апеляційний суд погодився із позицією прокуратури Чернігівської області і відхилив апеляційну скаргу мешканця області, притягнутого постановою Новозаводського районного суду до адміністративної відповідальності за незаконне ввезення в Україну кількох центнерів червоної ікри.
Нагадаємо, що 5 вересня поточного року на митному посту «Сеньківка» під час огляду митниками автомобіля вказаного громадянина, який в’їхав в Україну з території Російської Федерації, було виявлено 244 кг незадекларованої червоної ікри в банках та пластикових бочках. Згідно висновків товарознавчої експертизи, вартість делікатесу склала майже 100 тисяч гривень.
За постановою суду першої інстанції від порушника притягнуто до адмінвідповідальності за ст. 472 Митного кодексу України з накладенням на нього штрафу у розмірі майже 100 тисяч гривень з конфіскацією на користь держави об’єкту митного правопорушення — 244 кілограмів ікри.
Останні новини Чернігівщини
Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39
4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.
За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32
Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)
На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31
Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.
Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30
Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.
5 березня: цей день в Україні і світі 09:23
День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression