Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:14:54

Міліція забезпечила порядок під час пам'ятних заходів у Батурині

14.11.2013   11:00

Міліція забезпечила порядок під час пам'ятних заходів у Батурині (фото1)В Батурині Бахмацького району перепоховали жертв облоги 1708 року, коли місто було знищено військом Петра І разом із гарнізоном та цивільним населенням. У Національному історико-культурному заповіднику "Гетьманська столиця" відбулися пам'ятні заходи до 305-х роковин Батуринської трагедії. Заупокійною молитвою батуряни та гості міста пом'янули невинно убієнних земляків та засудили цей військовий злочин.

Можновладці, науковці, гості та козацькі громади Батурина, Бахмача, Конотопа, Ніжина та Прилук поклали квіти до пам'ятника жертвам Батуринської трагедії.

В цитаделі Батуринської фортеці священнослужителі відслужили заупокійну літію і перепоховали у крипті церкви Воскресіння Господнього останки убитих містян, виявлених під час археологічних досліджень Батурина.

Міліція забезпечила порядок під час пам'ятних заходів у Батурині (фото3)У Гетьманському будинку відбулася презентація виставки "І вишите моє життя на ньому", присвяченої народному художнику України Сергію Нечипоренку. Учасникам заходу було подаровано Думи заповіту гетьмана Івана Мазепи.

Громадський порядок під час пам'ятних заходів забезпечували працівники міліції Бахмацького районного відділу внутрішніх справ. Пам'ятне зібрання пройшло без порушень.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.