Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 10:04:02

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

14.11.2013   10:40

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 13 листопада по 08 годину 14 листопада 2013 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 7 пожеж, з яких 5 в житловому секторі, 1 - на транспорті та 1 - сміття.

1. Пожежа сміття смт Ріпки, вул. Попудренка О 10:15 на відкритій території сталася пожежа сміття на площі 0,01 га. Причина - необережне поводження з вогнем особи, що встановлюється. Збитку не нанесено.

2. Пожежа в житловому секторі Срібнянський район, с. Горобіївка О 12:00 сталася пожежа грубих кормів. Вогнем знищено 2 т сіна. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 2 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

3. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, смт Замглай О 15:05 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю та 6 т грубих кормів. Причина - підпал. Збиток 4500грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 8 000 грн.

4. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Данівка О 22:22 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - необережність під час куріння сина господарки, 1955 р.н. Збиток - 15 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.

5. Пожежа в житловому секторі Чернігівський район, с. Халявин О 01:53 сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено майно. Причина та збитки встановлюються.

6. Пожежа в житловому секторі Чернігівський р-н, с. Старий Білоус О 02:24 сталася пожежа  житлового будинку. Вогнем знищено сміття на площі 4 кв.м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 150 000 грн.

7. Пожежа на транспорті м. Чернігів, вул. Бєлова біля буд.  23, корпус 4 О 04:01 сталася пожежа автомобіля ВАЗ-2106, 1989 р.в. Вогнем знищено панель приладів. Причина - коротке замикання електромережі автомобіля. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Корюківського районного відділу впродовж двох годин розшукали зниклу дитину 17:18

Учора до поліції надійшло повідомлення про зникнення 16-річної дівчини у селищі Холми.

У Ніжині поліцейські виявили та вилучили з незаконного обігу 3,5 тонни спирту 16:37

Під час патрулювання Ніжинської громади інспектори відділу реагування патрульної поліції Ніжинського районного управління поліції зупинили водія автомобіля за порушення Правил дорожнього руху.

У Куликівській громаді запрацював соціальний маршрут для мешканців віддалених сіл 16:06

Гуманітарна місія «Проліска» запустила черговий соціальний маршрут для мешканців віддалених населених пунктів області. Цього разу — на Куликівщині. Основна мета — забезпечити людям доступ до необхідних послуг та допомогти самостійно вирішувати повсякденні питання.

Холминській ТГ громада-партнер із Закарпаття надала комп’ютерну техніку 15:25

У межах національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Холминська ТГ отримала від Дубівської громади Закарпатської області вісім комп’ютерів. Їх нещодавно доставили до Дубового від благодійної організації з Австрії.

Веслувальники Чернігівщини здобули чотири бронзові медалі на чемпіонаті України 15:04

З 04 до 09 серпня в місті Умань відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2010–2011 та 2012–2013 років народження з веслування на байдарках і каное.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини