Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:46:28

Підвищили професійну компетентність юрисконсульти

13.11.2013   13:25Агенцiя

12 листопада у Чернігівському ОЦЗ відбувся семінар-навчання з головними спеціалістами-юрисконсультами базових центрів зайнятості, на якому йшлося про зміни до законодавства про зайнятість населення та вдосконалення організації правової роботи.

Нагадаємо, що Державна служба зайнятості з поточного року працює за новим ЗУ "Про зайнятість населення". Отож на практиці виникає чимало питань щодо впровадження нововведень та забезпечення нагляду за додержанням законодавства. Актуальним залишається застосування Порядку виконання рішень про стягнення коштів державного та місцевих бюджетів або боржників.

Начальник юридичного відділу обласного центру зайнятості Марина Чаус акцентувала увагу присутніх на порядку проведення органами прокуратури перевірок при здійсненні нагляду за додержанням і застосуванням законів в базових центрах зайнятості.

У семінарі взяли участь представники Головного управління юстиції у Чернігівській області, які у своїх виступах зупинились на актуальних питаннях правової роботи, правової освіти та систематизації законодавства.

Перед слухачами також виступили начальники відділів обласного центру зайнятості. Зокрема, вони розповіли про практичне застосування норм законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, забезпечення збереження соціальних гарантій у сприянні працевлаштуванню особам до 18 років, організацію роботи щодо доступу до публічної інформації та інше.

На завершення учасники семінару обговорили проблемні питання, які виникають при проведенні ними правової роботи в центрах зайнятості, та поділилися досвідом.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи 
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.