Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 5 грудня, 16:48:45

Козелецький район: навчання з протипожежної безпеки

09.11.2013   10:15

06 листопада 2013 року проводилося навчання по взаємодії рятувальних служб району та державних службовців райдержадміністрації на випадок виникнення пожежі в приміщенні адмінбудинку.

Відпрацьовувалися питання щодо організації евакуації людей та документів довготривалого зберігання.

Керував проведенням навчання в.о.голови райдержадміністрації Олександр Улізько. Безпосередніми організаторами заходу були начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату райдержадміністрації Михайло Ковалівський та начальник служби цивільного захисту в Козелецькому районі Управління ДСНС України в Чернігівській області Андрій Волков.

До участі в навчанні були залучені оперативно - виїзна бригада електричних мереж, чергова аварійна бригада управління газового господарства, бригада швидкої невідкладної медичної допомоги.
Захід пройшов організовано згідно розробленого плану.

Після навчання в.о.голови Олександр Улізько провів нараду з відповідними службами, підвів підсумки навчання, наголосивши на злагодженості роботи та готовності органів виконавчої влади й оперативно-рятувальних служб району щодо ліквідації пожеж та надзвичайних ситуацій.

За інформацією відділу взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Козелецької райдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

4 грудня - цей день в Україні та в світі

4 грудня - цей день в Україні та в світі 11:34

ДЕНЬ 284 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 284 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири»

Чернігівщина повертається до графіків відключення електроенергії «чотири через чотири» 17:30

Від сьогодні АТ «Чернігівобленерго» знову запровадило графіки погодинних відключень електроенергії «чотири через чотири»

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19

На Чернігівщині за тиждень госпіталізовано 57 осіб з COVID-19 17:28

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОВА, станом на 2 грудня в області зареєстровано 964 активних випадки коронавірусної хвороби.

3 грудня - цей день в Україні та в світі

3 грудня - цей день в Україні та в світі 17:22

ДЕНЬ 283 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 283 RUSSIAN AGRESSION

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн.

За втручання прокуратури до спеціального фонду охорони навколишнього природного середовища стягнуто майже 1,5 млн. грн. 17:20

Рішенням Господарського суду Чернігівської області від 30.11.2022 задоволено позов прокурора та зобов’язано постійного лісокористувача відшкодувати майже 1,5 млн. грн шкоди,

АНОНСИ ПОДІЙ