Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 22 січня, 04:47:38

Чернігів: піротехніки УДСНС та сапери спецслужби транспорту знешкодили 34 артилерійські снаряди

08.11.2013   09:33

06 листопада о 07:57 до обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій зателефонував чернігівець

Він повідомив, що на відкритій території поблизу вулиці Загородня ним виявлено предмет, схожий за ознаками на вибухонебезпечний. Рятувальники ідентифікували небезпечну знахідку, як артилерійський снаряд калібром 45 мм. Оскільки неподалік проходять залізничні колії, тож для обстеження прилеглої території прибула група розмінування Чернігівського 8-го навчального центру Державної спецслужби транспорту. В ході їх роботи додатково виявлено ще 33 артилерійські снаряди калібром 45 мм часів Великої Вітчизняної війни.

Того ж дня вибухонебезпечні предмети транспортовані спецавтомобілем у визначене місце за межами населеного пункту та о 16:00 знешкоджені групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС у Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини