Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 червня, 03:02:18

Прокуратура Чернігівської області виявила факти неповного стягнення податку з власників транспортних засобів на суму майже 50 тис. грн.

14.12.2011   10:11

Прокуратурою області проведено перевірки додержання вимог Закону України “Про дорожній рух” та Кодексу України про адміністративні правопорушення у підрозділах УДАІ УМВС в Чернігівській області.

За їх результатами порушено 5 дисциплінарних проваджень, внесено 28 документів реагування. До відповідальності притягнуто 15 посадових осіб.

Зокрема, виявлено факти неповного стягнення працівниками Чернігівського ВРЕР податку з власників транспортних засобів при його першій реєстрації в Україні на загальну суму майже 50 тис. грн.

Начальнику УДАІ області прокуратурою внесено припис про негайне усунення порушень та стягнення належного до сплати податку. На його виконання вже сплачено 29 тисяч гривень. Для стягнення решти заборгованості заявлено позов до суду.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова

Андрій Прокопенко офіційно представив очільника Менського району Євгена Соловйова 19:27

Голова Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Прокопенко представив колективу Менської районної державної адміністрації нового керівника – Євгена Соловйова.

АНОНСИ ПОДІЙ