На Чернігівщині хлопчики розхитали футбольні ворота і вони вбили пʼятикласника. ВІДЕО
На Чернігівщині 10-річного голкіпера шкільної команди вбило футбольними воротами.
Трагедія сталася на міському стадіоні, там під час канікул з ранку до вечора розважаються діти. Один хлопчик видерся на ворота, другий жартома почав їх розхитувати і вони впали на голову п'ятикласника, що стояв поруч. "Швидка", яка прибула на місце події, констатувала смерть.
Хлопці раділи хорошій погоді і цілий день розважалися на спортивному майданчику. Трагедія сталася на очах у дітей. Дорослих на майданчику не було. Школярі навіть намагалися зупиняти на дорозі автівки і викликали "швидку". Але травми, які хлопчик отримав від падіння важкої металевої конструкції, були несумісні із життям.
Очевидці розповіли, що один школяр заліз на ворота, другий почав їх розхитувати. Це було весело до того моменту, поки конструкція не почала падати. Хлопчик, який сидів нагорі, зіскочив із воріт, а удар припав на пʼятикласника Кирила Буреніна, який грав у шкільній футбольній команді і був воротарем.
Учора дитину поховали. За фактом загибелі дитини правоохоронці відкрили кримінальне провадження через вбивство з необережності. Утім, родичі п'ятикласника не звинувачують підлітків у смерті сина. Вони хочуть з'ясувати, чому ворота не закріпили надійніше, і хто мав це зробити.
Стадіон звели 8 років тому коштом спонсорів. Він — один із найкращих у районі. Тому звинувачувати благодійників у трагедії місцеві жителі не наважуються. Кажуть, що ворота нещодавно поставили на місце після реконструкції. Але чомусь виконавці робіт їх надійно не закріпили.
Кореспондент ТСН Алла Скорик.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і нове футбольне мініполе: В’ячеслав Чаус оглянув готовність закладів освіти до нового навчального року 11:05
Напередодні нового навчального року начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус розпочав серію робочих візитів до закладів освіти області. Насамперед дивився готовність укриттів і харчоблоків.
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».