Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 07:36:04

Влітку оздоровлено 39 тисяч дітей з Чернігівської області

31.10.2013   16:59

За даними Державної служби статистики України, улітку 2013 року відпочили та оздоровилися в дитячих закладах 39,2 тис. дітей із Чернігівщини (44% від загальної кількості дітей віком 7–16 років).

Найбільше школярів Чернігівщини (34,8 тис.) відпочили та оздоровилися в 559 дитячих закладах на території області. Послуги з оздоровлення отримали 5,1 тис. дітей, їх надавав 21 заклад. Послуги з відпочинку надавали переважно заклади з денним перебуванням: у 517 таких закладах відпочили 28,1 тис. дітей. Ще 1,4 тис. побували в 5 позаміських закладах відпочинку. Крім дітей, що проживають на Чернігівщині, у таборах області цього літа відпочили та оздоровилися 239 дітей з інших регіонів України.

Середня вартість одного людино-дня перебування дитини в закладі оздоровлення в області становила 102 грн., у закладі відпочинку – 24 грн. Середній термін оздоровлення та відпочинку становив, відповідно, 22 та 14 днів.

Поза межами області діти відпочивали, в основному, в АР Крим, Закарпатській, Запорізькій, Івано-Франківській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Херсонській областях.

Приділялася увага оздоровленню та відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки. У 2013р. в закладах області та поза її межами отримали оздоровчі й відпочинкові послуги 472 дитини-інваліди (12,1% загальної чисельності дітей-інвалідів), 1280 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування (50,5% загальної чисельність дітей цієї категорії), 1858 дітей, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 6697 дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей.

За адміністративними даними, протягом 2013р. за межами України оздоровчі послуги отримали 499 дітей соціально уразливих категорій, з них 310 – у літній період. На відпочинку та оздоровленні, що здійснювалися міжнародними гуманітарними організаціями виключно на благодійних умовах, у складі організованих груп діти побували в Іспанії, Італії, Франції.

Останні новини Чернігівщини

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Ярослава Крамаренко про арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові 07:35

Учасниця проєкту «Бізнес-акселератор» Ярослава Крамаренко розповіла про свою мрію — арт-проєкт «Mark Future Art» у Чернігові

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення

Казначейство не реєструє договорів: у Прилуках два ОСББ не можуть отримати компенсацію на утеплення 07:28

Прилуцька міська рада не може надати платіжні доручення для проведення відшкодування заходів із енергозбереження за програмою «Енергодім» для двох ОСББ (вул. Земська та вм 12).

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада

Проєкт “Я-Медіа” на Чернігівщині: підсумки листопада 07:18

На Чернігівщині триває реалізація міжнародного проєкту «Я – Медіа».

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу

Оновлений басейн у дитячій поліклініці Чернігова відновлює роботу 07:12

10-річний Андрійко обожнює плавати. Кілька років хлопчик відвідував басейн у дитячій поліклініці по вулиці Рокосовського.

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич

Три передаварійні мости ремонтують на автотрасі Чернігів - Славутич 07:04

На автомобільній дорозі Чернігів – Пакуль – Славутич – КПП «Чорнобиль» дорожники одразу ремонтують три переадаварійні мости: один поблизу селаа Пакуль та два на ділянці за селом Михайло-Коцюбинське.