У Чернігові загорівся тролейбус через коротке замикання запобіжників
30 жовтня о 17:58 у Чернігові по вул. Щорса біля буд. № 56 під час руху по міському маршруту №7 загорівся тролейбус “ЗИУ 9Б” комунального підприємства “Чернігівське тролейбусне управління”.
Водій зупинила транспортний засіб, випустила пасажирів й сама покинула кабіну, де вже відбувалося горіння.
Повідомлення про пожежу надійшло до оперативно-координаційного центру обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій. До місця пригоди було направлено відділення 3-ї пожежно-рятувальної частини. Вогнеборці за 40 хвилин пінними стволами ліквідували полум’я, що майже повністю охопило транспортний засіб. На щастя ніхто не постраждав. Вогнем знищено внутрішнє облицювання тролейбусу. Збитки встановлюються.
Як з’ясували фахівці дослідно-випробувальної лабораторії Управління ДСНС, найбільш ймовірною причиною пожежі послужило коротке замикання у блоці запобіжників низької напруги. По факту пожежі проводиться розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.