Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 11:36:04

За втручання прокуратури пільговий автомобіль повернуто державі

30.10.2013   12:06

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов прокуратури в інтересах Департаменту соціального захисту населення Чернігівської облдержадміністрації про вилучення у мешканця області пільгового легкового автомобіля, яким той незаконно користувався протягом тривалого часу.

В 2006 році Управління соціального захисту Чернігівської ОДА забезпечило інваліда I групи, 1926 р.н. ,пільговим  автомобілем Mitsubishi Carisma, 1999 р. в., ввезеним в Україну в якості гуманітарної допомоги.  Однак після смерті інваліда його близькі не повернули автомобіль державі, а продовжували ним користуватись.

При цьому понад рік транспортний засіб перебував у розшуку.

На даний час постанова суду набула чинності. Державною виконавчою службою автомобіль вилучено і передано на користь Департаменту соціального захисту населення.

Останні новини Чернігівщини

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках

«Політична шахівниця» № 16: спільна заява Кличка та Атрошенка, роздуми про кандидата від «ЄС», тінь перевиборів у Прилуках 09:37

Представляємо увазі наших читачів новий випуск проекту «Політична шахівниця», присвяченого ключовим подіям, явищам та тенденціям суспільно-політичного життя Чернігівщини.

Чернігівські лучники стали чемпіонами України

Чернігівські лучники стали чемпіонами України 09:13

Чемпіонат України зі стрільби з лука в приміщенні серед дорослих та юніорів відбувся у м.Суми, 10-13 січня 2022 року.

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика

Турнір з міні-футболу пам’яті Мирослава Мандрика 09:09

У спортивній залі Чернігівської спеціалізованої дитячо-юнацької школи олімпійського резерву з футболу «Юність» 14 січня відбувся щорічний традиційний турнір з міні-футболу пам’яті Заслуженого тренера України Мирослава Даниловича Мандрика, який більше 30 років пропрацював тренером у школі «Юність».

Про військовий облік для жінок

Про військовий облік для жінок 09:04

В Україні з 17 грудня 2021 року набув чинності наказ Міністерства оборони, яким розширено та затверджено перелік галузей і професій для жінок, що повинні перебувати на військовому обліку.

Оборона Замостя. Легенда про Лопату

Оборона Замостя. Легенда про Лопату 08:59

У бібліотеці ім. М.Коцюбинського відбулась презентація першого мальопису від Українського інституту національної пам'яті.