Працівника відділу захисту споживачів викрито на отриманні 3 тисяч гривень неправомірної вигоди
Прокуратура Чернігівської області здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди працівником відділу захисту прав споживачів управління споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради.
Посадовця викрито співробітниками міліції після отримання ним 3 тисяч гривень від мешканця м. Прилуки за позитивне вирішення його звернення та сприяння у поверненні 14 300 гривень за придбані у одного з чернігівських підприємців неякісні мобільні телефони.
Відомості про дане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження відкрито за правовою кваліфікацією ч. 2 ст. 368 КК України.
Досудове розслідування проводить СУ УМВС України в Чернігівській області. Хід розслідування взято на контроль прокуратурою області.
Останні новини Чернігівщини
Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21
Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.
«Іноді люди просто не знають, з чого почати»: як працює фахівчиня із супроводу ветеранів та ветеранок Світлана Улянченко на Чернігівщині 15:40
Повернення з фронту — це початок нового етапу, у якому поруч із відновленням життя з’являється багато практичних питань: оформлення документів, отримання статусу, доступ до лікування, соціальних гарантій і виплат.
Як на Чернігівщині впроваджують реформу шкільного харчування 15:17
На Чернігівщині триває активна фаза впровадження обласної програми реалізації Стратегії реформування системи шкільного харчування на період до 2027 року, ініційованої Першою леді Оленою Зеленською
На Прилуччині поліцейські вилучили у зловмисника масштабні схрони з арсеналом зброї, боєприпасів та вибухівки 14:37
Оперативники та слідчі Прилуцького районного відділу поліції спільно з колегами управління карного розшуку та співробітниками відділу оперативно-пошукової роботи Північно-Центрального міжрегіонального управління Міністерства Юстиції викрили місцевого мешканця, причетного до незаконного обігу боєприпасів, та вилучили із трьох облаштованих ним схронів значний арсенал зброї: ящики з набоями до автоматичної зброї, гранатомети та тротилові шашки.
Від бізнесу до екології: про ключові напрямки соціально-економічного розвитку Чернігівщини – з профільним міністром 14:06
Економічні потреби регіону, працевлаштування ветеранів, агропромисловість, природоохоронні заходи – ключові теми робочої зустрічі команди ОВА з Олексієм Соболевим, міністром економіки, довкілля та сільського господарства України.