Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 серпня, 13:33:27

Проведено науково-практичний семінар “Кращий досвід функціонування системи управління охороною праці на підприємстві”

29.10.2013   13:49Агенцiя

За ініціативи керівництва територіального управління Держгірпромнагляду в Чернігівській області спільно з редакцією журналу “Промислова безпека” та Прилуцькою міською радою на фабриці компанії “Бритіш Американ Тобакко Україна” було проведено регіональний науково-практичний семінар “Кращий досвід функціонування системи управління охороною праці на підприємстві” для керівників служб та спеціалістів з охорони праці найбільших підприємств Чернігівської області. Проведення такого заходу відповідає основним засадам впровадження політики соціально-корпоративної відповідальності компанії “Бритіш Американ Тобакко Україна”, зокрема сприятиме запровадженню високих стандартів ведення виробництва у регіоні.

Основною метою семінару було ознайомити спеціалістів з охорони праці Чернігівщини з найкращими практичними рішеннями з безпеки праці, що застосовуються в компанії “Бритіш Американ Тобакко Україна”. Учасники семінару відвідали основні виробничі цеха та дільниці, ознайомилися із методом оцінки ризиків для обладнання, яке застосовується на фабриці. Також гості не оминули і музей фабрики, де їх вразила історія становлення та розвитку фабрики від напівкустарного виробництва в далекому 1889 році до терперішнього рівня міжнародного та сучасного підприємства, яке випускає продукцію найвищої якості.

Під час круглого столу спеціалісти з охорони праці мали змогу ознайомитися з виробничим підрозділом “Бритіш Американ Тобакко Україна” та дізнатися за якими напрямками ведеться активна робота із забезпечення високих стандартів з охорони праці, а також мали змогу задати запитання та отримати відповіді на теми, які їх найбільше хвилюють.

Ініціативи у сфері безпеки праці належать до пріоритетних програм компанії. Так, з початку цього року на Прилуцькій тютюновій фабриці стартували дві програми, одна з яких – “Kindergartner Approach” – поєднує елементи культури працівників та підрядників фабрики і прості підходи до оцінки ризиків з питань виробничої безпеки, а інша – “Скорочення до нуля” – спрямована на системну профілактичну роботу із попередження найбільших ризиків та досягнення цілі щодо унеможливлення нещасних випадків на виробництві.

Ніколаз Муноз, директор з Виробництва “Бритіш Американ Тобакко Україна”: “Практичний семінар для спеціалістів з охорони праці найбільших підприємств регіону є відповідальною та важливою подією, оскільки охорона праці для нашої компанії є одним із пріоритетів у повсякденній виробничій діяльності. Думаю, ми всі можемо цим пишатись і надалі разом, передаючи свій найкращий досвід іншим, робити все можливе, щоб працювати в безпечних і комфортних умовах без зайвих ризиків та небезпек.”

Микола Штанько, начальник теруправління Держгірпромнагляду по Чернігівській області: “Дуже приємно відзначити, що в нас в області є підприємства, на яких дійсно дбають про питання безпеки праці працівників. Зразковою у цьому сенсі є Прилуцька тютюнова фабрика компанії “Бритіш Американ Тобакко Україна”, яка не шкодує ні організаційних ресурсів, ні технічних засобів заради покращення рівня безпеки технологічних процесів. Це ми все побачили під час семінару, тому велика подяка адміністрації компанії за відкритість та співпрацю.”

Андріан Галач, головний редактор журналу “Промислова безпека”: “Перше враження, що Ви (ред. Компанія “Бритіш Американ Тобакко Україна”) справжні, тобто те, що ви декларуєте з питань промислової безпеки, ви дійсно застосовуєте в своїй повсякденній діяльності на виробництві. По друге – це практична складова, адже на семінарі ми говоримо про абсолютно реальні речі, які не потребують суттєвих фінансових затрат, а можуть бути реалізовані на будь-якому підприємстві лише за наявності бажання покращити безпечність умов праці, як зі сторони керівників цих підприємств, так і за активної підтримки самих працівників.”

Олександр Сивенко, заступник Прилуцького міського голови: “Тютюнова фабрика у нашому місті є підприємством європейського зразка, де застосовуються найкращі європейські стандарти з питань промислової безпеки. Тож проведення такого семінару для керівників та спеціалістів області якраз є на часі, зважаючи на поступовий рух України до впровадження європейських цінностей. Сьогодні всі мали змогу наочно переконатися, що це дійсно можливо!”
 

Останні новини Чернігівщини

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів

Набої, зброя та ножі: судові охоронці запобігли пронесенню до судів Чернігівщини більше тисячі небезпечних предметів 11:31

Упродовж липня в 19 установах системи правосуддя, охорону яких забезпечують співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області, відбулося 4949 судових засідань (з початку року - 21976).

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет

У Ладанській громаді запрацював фізіотерапевтичний кабінет 11:22

У Ладанській територіальній громаді на базі Центру первинної медико-санітарної допомоги запрацював фізіотерапевтичний кабінет.

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні

Триває ремонт Чернігівської центральної районної лікарні 10:45

У Чернігові триває ремонт центральної районної лікарні, яка постраждала від ракетних та бомбових ударів під час повномасштабного вторгнення російських військ.

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку

Патрульні виявили громадянина, що перебував у розшуку 09:58

Суботнього дня патрульні отримали орієнтування про розшук невідомого, який може бути причетним до крадіжки в одному з супермаркетів у центрі Чернігова.

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень

Начальник поліції Чернігівщини підбив підсумки роботи за липень 09:45

В Головному управлінні Нацполіції в Чернігівській області проаналізували результати роботи районних територіальних відокремлених підрозділів ГУНП області на основних пріоритетних напрямках.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини