Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 23 червня, 22:50:01

Вручені нагороди переможцям конкурсу студентських робіт

29.10.2013   09:00Агенцiя

28 жовтня в дискусійному клубі “Експертна думка” переможці конкурсу студентських робіт, присвяченого Дню українського козацтва, отримали заслужені нагороди від організаторів та спонсорів.

У церемонії нагородження взяли участь депутати Чернігівської міської ради Сергій Вакуленко та Людмила Скоробагатько.

Вітаючи переможців, Сергій Вакуленко наголосив, що конкурс проводиться у рамках проголошених Президентом України соціальних ініціатив щодо підтримки та розвитку талановитої молоді і висловив сподівання стосовно подальшої плідної співпраці з небайдужими і соціально активними молодими людьми. Один із варіантів цієї співпраці було окреслено безпосередньо під час заходу – проведення спільних профорієнтаційних заходів серед старшокласників загальноосвітніх шкіл міста. Людмила Скоробагатько, у свою чергу, побажала студентам, щоб здобуті у подібних конкурсах перемоги сприяли їх подальшому професійному становленню.

Загалом це вже четвертий конкурс, ініційований Чернігівським студентським порталом (http://stydent.org.ua/), що відбувається за підтримки першого заступника Чернігівського міського голови Сергія Андроса та депутатів Чернігівської міської ради.

Ще раз вітаємо авторів кращих есе на козацьку тематику – студентів Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г. Шевченка, а саме
переможців sms голосування: Наталію Іващенко та Сергія Мекшуна;
володарів “бронзових” нагород: Юлію Ковтун, Марину Космачову та Катерину Карпенко;
“срібну” призерку – Галину Савенко;
абсолютну переможницю конкурсу – Наталію Іващенко.

Сподіваємося, що роботи цих та багатьох інших авторів ще не один раз потішать їх друзів, знайомих і прихильників. Адже, завершився лише жовтневий етап конкурсу, а в листопаді стартує новий, тематика якого пов’язана з популяризацією здорового способу життя. Його ініціює депутат Чернігівської міської ради Андрій Кужельний, який постійно опікується питаннями розвитку фізичної культури та спорту в нашому місті.

Останні новини Чернігівщини

До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46

За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).

“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45

Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.

Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.

Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39

На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.

Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57

Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини