Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 15:17:56

Ми маємо голос і він повинен бути почутим

28.10.2013   14:19Агенцiя

Під такою назвою в Чернігові розпочинається проект, який покликаний поінформувати населення міста Чернігова про хоспісну та паліативну допомогу.

Паліативна допомога – це підхід, який дозоляє покращити якість життя пацієнтів та їхніх членів сім’ї, які зіткнулися з проблемою смертельної недуги. Через попередження та полегшення страждань завдяки ранньому виявленню.

На чернігівському міському телебаченні “Новий Чернігів” вийде в ефір передача, у якій візьмуть участь представник управління охорони здоров’я Чернігівської міської ради Ольга Малець, представник хоспісної служби Чернігівського психо-неврологічного диспансера Скрипник В. І., представник хоспісної служби Чернігівської міської лікарні №4 Людмила Прог, керівник громадської організації дітей інвалідів “Логос” Надія Лозбень та голова благодійного фонду “Європа” Олена Гедіна.

Під час передачі мова йтиме про рівень розвитку паліативної допомоги в Чернігові, обговорюватимуться її напрямки, проблеми та майбутні проекти. Передача стане корисною для людей, родичів яких спіткала тяжка невиліковна хвороба.

Як отримати медичну і психологічну допомогу, як побороти стан безвиході – дивіться 28 жовтня на телеканалі “Новий Чернігів” передачу в рамках проекту “Ми маємо голос і він повинен бути почутим”.

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.