Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 липня, 14:55:53

В міліції триває атестація

28.10.2013   13:17

Згідно розпорядження Міністра внутрішніх справ України Віталія Захарченка з липня цього року в усіх підрозділах міліції проводиться позачергова атестація особового складу.

Першими її пройшли співробітники підрозділів боротьби з незаконним обігом наркотиків. Далі поетапно ця процедура поширилася на всіх без винятку співробітників органів внутрішніх справ кожної з областей України.

І ось перевірка на профпридатність дійшла й до особового складу Управління МВС України в Чернігівській області. В присутності представника МВС України атестацію склали керівники служб та підрозділів обласної міліції. Згодом екзамен на професійну придатність складали співробітники Чернігівського міського відділу міліції.

)Після триденної перевірки міліції обласного центру атестаційна комісія завітала до Козелецького районного відділу міліції. З самого ранку біля дверей актової зали вишикувалася черга зі співробітників райвідділу. Всі вони по одному запрошувалися до зали, де звітували перед комісією з п'яти чоловік-представників управлінь кадрового забезпечення та громадської безпеки, відділу внутрішньої безпеки, психологом. Кожен співробітник міліції в ході атестаційної процедури мав відповісти на питання, які стосувалися вимог чинного законодавства України, нормативних документів, переліку власних функціональних обов'язків тощо.

Результат перевірки - з 51 співробітника Козелецького райвідділу міліції професійну придатність довели 50 працівників. Одному співробітнику призначена повторна атестація у зв'язку з досягненням ним граничного віку служби в органах внутрішніх справ. Далі атестаційна комісія вирушить до Менського та Борзнянського районних відділів міліції.
 

Останні новини Чернігівщини

Гроші самі не приходять!

Гроші самі не приходять! 14:37

Їх потрібно заробити, або створити умови для бізнесу, якій отримавши прибуток, сплатить більше податків.

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року

Оприлюднено базові показники роботи суду за перше півріччя 2020 року 13:02

За перше півріччя 2020 року Чернігівським окружним адміністративним судом розглянуто майже дві з половиною тисячі справ та матеріалів.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію 12:20

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11.00 четверга, 9 липня, в Чернігівській області зафіксовано +6 випадків захворювання на коронавірусну хворобу.

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання

В області до 93% збільшилась кількість дітей, охоплених сімейними формами виховання 12:15

Протягом першого півріччя поточного року в області статус дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування отримали 112 осіб.

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину

У Городні пробурили нову артезіанську свердловину 12:07

На початку липня у Городні завершили будівництво артезіанської свердловини. Її глибина – 508 метрів. Це резервна свердловина, що дозволить забезпечити стабільне водопостачання якісної питної води жителям міста, пишуть на сайті громади.