Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 16:52:32

Жінка і бізнес по-чернігівськи

24.10.2013   17:39Агенцiя

Понад півсотні чернігівок взяли участь у роботі безкоштовного освітнього семінару “Жінка і бізнес”, який проводився 21 – 24 жовтня в обласному центрі.

Захід організовано управлінням споживчого ринку та підприємництва Чернігівської міської ради в партнерстві з міською Лігою ділових і професійних жінок у рамках Програми підтримки малого та середнього підприємництва у м. Чернігові на 2013-2014 роки.

Учасниць семінару розподілили на дві групи: перша – жінки, які бажають розпочати власну справу та перебувають на обліку в міському центрі зайнятості, а друга – жінки, які вже мають власний бізнес.

У роботі семінару взяли участь представники виконавчих органів міської ради, міського центру зайнятості, об’єднань підприємців, банківських установ та регіонального фонду підтримки підприємництва. Вони ознайомили слухачів з актуальними питаннями розвитку малого та середнього підприємництва, організацією роботи Центру надання адміністративних послуг м. Чернігова, інформацією про комплекс послуг, які надає служба зайнятості роботодавцю та роботою з фінансовими установами й основними економічними і психологічними аспектами ведення бізнесу. До речі, чверть надходжень до міського бюджету Чернігова – саме від діяльності суб’єктів малого підприємництва.

Позитивним результатом подібних заходів учасники називають не лише отримання корисних для подальшої діяльності знань, але й можливість поспілкуватися та поділитися досвідом.


За інформацією управління споживчого ринку та підприємництва міської ради

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт

Смачні рецепти вихідного дня: лимонний торт 16:49

Лимонний торт — неймовірно ароматний смаколик, знайомий з дитинства. Цей десерт можна готувати за базовим рецептом, щоб, наприклад, потішити домашніх у вихідний день.

Гороскоп на наступний тиждень

Гороскоп на наступний тиждень 10:34

Гороскоп (від дав.-гр. ὥρα, проміжок часу, період і дав.-гр. σκοπός, спостерігач) - в астрології - схематичне зображення «взаємного положення »планет в небі на цікавий для момент часу.

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.