Ріпкинський район: виявлено дві ручні гранати Ф-1
22 жовтня о 17:50 до Управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечних предметів у селищі Любеч Ріпкинського району.
59-річний чоловік на власному подвір’ї під час проведення земляних робіт під стовпчики майбутнього навісу викопав два предмети, схожих за ознаками на вибухонебезпечні.
Фахівці Ріпкинського районного відділу УДСНС ідентифікували їх, як ручні гранати Ф-1 часів Великої Вітчизняної війни.
Місце знахідки охороняється співробітниками міліції.
Знищення вибухонебезпечних предметів планується здійснити 23 жовтня групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення.
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.