Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 травня, 23:42:19

Працювати задля майбутнього лісу та майбутнього дітей. ВІДЕО

23.10.2013   07:22Агенцiя

Борзнянське лісництво — одне з найстаріших та одне з найбільших у Сіверському краї.

Його працівники знають, як виростити дерево, піклуються про ліс, виховують підростаюче покоління лісників. А ще у Борзнянському держлісгоспі зберігся столярний цех. Лісовідновлення та лісозбереження – головні завдання для працівників лісового господарства.

Майже 18 тисяч гектарів – територія Борзнянського держлісгоспу. Тут, як і в інших держлісгоспах області, вирощують традиційні для нашого регіони породи дерев і культивують нові: модрину, дугласію. Активно займаються розведенням декоративного матеріалу. Понад 40% продукції йде на експорт: підприємство нарощує співпрацю з зарубіжними споживачами.

А ще Борзнянський держлісгосп, чи не єдиний в області, зберіг традиційну за радянських часів роботу столярного цеху. Його колектив невеликий – всього лише три чоловіки. Роботи їм вистачає.

Окремий напрямок роботи для лісників, який ведеться спільно з освітянами, — просвітницький. У Галайбинській школі діє учнівське лісництво. Любити природу та дбати про неї не тільки в теорії, а й на практиці, вчать школярів. Щороку діти допомагають лісникам при посадках нових насаджень лісу. В свою чергу лісники постійно допомагають дітям, наприклад, в облаштуванні навчальних закладів.

Коли цього року сталася пожежа в Борзняській гімназії ім.Куліша, одними з перших прийшли на допомогу саме лісники. Тож виходить, сучасне гасло лісників – працювати задля майбутнього лісу та майбутнього дітей.

ЧОДТРК
 

Останні новини Чернігівщини

Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46

Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.

 57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції

57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44

Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.

19 травня: цей день в Україні і світі

19 травня: цей день в Україні і світі 08:42

День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression

Надзвичайні події в області за останню добу 10:48

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини