Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 25 березня, 01:05:11

Форум ділових та творчих жінок Ніжинщини

22.10.2013   15:57Агенцiя

В рамках виконання програми економічних реформ «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава» Ніжинська міська Ліга - клуб «Ділова жінка» та міська організація Спілки жінок України, продовжуючи славні починання чернігівських жіночих організацій, об’єднали успішних жінок-лідерів на Форумі ділових і творчих жінок Ніжинщини.

Учасниці  урочистого зібрання  власним прикладом і своїми досягненнями  продемонстрували, що жіноча енергія, активна життєва позиція, наполегливість, наснага, працьовитість, виваженість, і мудрість формують громадську злагоду, надихають на успіх у нашому спільному бажанні рухатися вперед та бачити власну країну, міста , де ми живемо, заможними та процвітаючими.

Сподіваємось, що досвід кращих представниць жіноцтва Ніжина, Ніжинського району, Чернігова в досягненні  їх визнання та успіху матиме позитивний вплив і  на поліпшення  гендерного становища в нашій області, служитиме чудовим прикладом для  молоді. Можна сміливо сказати:  жінки, представлені в програмі форуму  мають унікальний талант жити й працювати так, щоб  примножувати добро, красу, достаток, а головне, віру у майбутнє. Учасниці форуму - це особистості, які щоденною  працею роблять внесок  у соціально-економічний розвиток нашого міста, регіону, які досягли професійного визнання не лише на батьківщині, а й за кордоном.

Під час  роботи форуму  організовано виставки 15 майстринь  «Презентую свою справу», де жінки ділилися досвідом та ідеями розвитку власної справи або творчості.

Різні жіночі  долі, біографії жінок-лідерів допомогли створити   узагальнений портрет сучасної успішної жінки, творчої, креативної, яка дбає про тепло і світло, добробут та затишок, прагне бути коханою, бажаною і щасливою!

 
Тетяна Бассак, голова Спілки жінок України
 

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівському районі поліція допомогла розшукати зниклу дворічну дитину 11:06

Пошукова операція за участю поліції тривала понад 5 годин: дівчинку знайшли живою і неушкодженою в болоті за 800 метрів від дому.

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму

Компенсація за комунальні послуги власникам пошкоджених квартир. Виконком погодив відповідну Програму 11:02

Програма компенсації комунальних послуг, наданих мешканцям багатоповерхової забудови Чернігова, житло яких пошкоджено внаслідок російської військової агресії. Її затвердили на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 22 березня.

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного

#Лютий #Опір #Прилуки — телепрем’єра на місцевих каналах Суспільного 10:54

26 березня о 21:30 дивіться на місцевих каналах Суспільного Мовлення документальний проєкт Суспільне Чернігів #Лютий #Опір #Прилуки. Онлайн-трансляція ефіру — на сайтах місцевих каналів.

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних»

Лідія Падалка: «Служба зайнятості фінансово підтримує роботодавців, які працевлаштовують безробітних» 10:50

Служба зайнятості цьогоріч реалізує низку активних програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу тазабезпечення ефективної зайнятості населення.Зокрема, шляхом надання фінансової підтримки роботодавцям.

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу

Стартував конкурс, за яким ветерани можуть отримати 1,5 мільйона гривень на відкриття та розвиток бізнесу 10:48

24 березня починається відбір заявок на програму фінансування ветеранського бізнесу #Варто “РобиТИ своє”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини