Олег Обушний із огромом планів і Приходько, що не бере фальшиві квіти…
У Чернігові, у приміщенні по праву руку від кам’яного Леніна представляли нового керівника. Отже, достатньо раптово, хоч і очікувано новим очільником чернігівської дирекції “Укрпошта” став Олег Обушний. Він змінив на цій посаді Володимира Приходька.
Представити колективу нового директора чернігівського відділення “Укрпошти” прибув зі столиці радник генерального директора Валерій Солод, а також прийшли заступник голови чернігівської облдержадміністрації Віктор Геращенко та заступник голови Чернігівської обласної ради Валентин Мельничук. З районів області з’їхались керівники районних відділень “Укрпошти”.
Олег Обушний розповів про плани. Головним у його завданнях на найближчий час є необхідність надавати якісні послуги в кожному з майже 600 поштових відділень, що налічує нині область. Він нагадав, що саме до того закликає і Президент України Віктор Янукович, наголошуючи щодо “якісних і доступних послуг кожному громадянину нашої держави”.
Добре слово на адресу нового керівника сказали Віктор Геращенко та Валентин Мельничук. Вони обоє абсолютно впевнені, що пану Обушному не бракуватиме ні досвіду, ні вміння згуртувати кількатисячний колектив, аби справді ставити перед собою і вирішувати амбітні завдання.
Водночас і присутні при цьому численні працівники звязку, і журналісти були подивовані відсутністю при передаванні “поштової влади” керівника попереднього. В кулуарах пояснили, що ні представник “Укрпошти” зі столиці, ні місцеві представники влади не були проти, аби Володимир Приходько цивілізовано передав печатку й “скіпетр”.
Однак посвячені люди з тутешньої поштової адміністрації авторитетно запевнили, що того категорично не забажав сам Володимир Валентинович. Він нібито сказав, що не звик фальшиво посміхатися і приймати на прощання букет нікому не потрібних квітів.
Останні новини Чернігівщини
На Коропщині поліцейські виявили двох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного спʼяніння 17:21
Під час патрулювання на території Коропської громади правоохоронці виявили двох водіїв, які кермували в стані алкогольного сп’яніння.
У Чернігові відкрили виставку на честь загиблих працівників культури області 16:39
Від сьогодні в Обласному історичному музеї ім. Василя Тарновського експонується виставка, присвячена пам’яті працівників культури, які загинули в російсько-українській війні.
Зливав нечистоти в яр: на Чернігівщині викрили факт забруднення земель 16:17
Поліція Новгород-Сіверщини розслідує факт забруднення землі відходами