Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 липня, 12:46:35

На Чернігівщині вчилися боротися з чумою свиней

19.10.2013   09:26Агенцiя

У Чернігівській області відбувся тренінг-навчання, під час якого державні інспектори ветеринарної медицини боролися зі спалахом африканської чуми свиней. Зокрема, вони відпрацьовували дії, яких слід вживати при виявленні хвороби.

Чернігівщина – одна із північних областей України, яка межує з неблагополучними щодо африканської чуми свиней країнами: Росією та Білоруссю. Тому область визнана загрозливою зоною щодо можливого занесення збудника АЧС на її територію.

Враховуючи це, у смт Березна Менського району відбулося чергове засідання обласної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії. Окрім цього, відбувся тренінг-навчання, де ветеринари локалізували та ліквідовували спалах АЧС.

Так, під час навчання ветеринари відпрацювали систему  швидкого реагування та повідомлення на випадок виникнення  АЧС; порядок  проведення епізоотичного розслідування виникнення захворювання; знищення в умовно епізоотичному осередку свиней; порядок транспортування та спалювання трупів загиблих та вбитих свиней; роботу карантинних ветеринарно-міліцейських постів та деззагонів  в умовно неблагополучному щодо АЧС пункті.

Державна ветеринарна і фітосанітарна служба

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради

Ніжин: відбулось завершення 75 сесії міської ради 08:50

Першого липня відбулось завершення 75 сесії Ніжинської міської ради під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів

У Чернігові отримали свої сертифікати перші випускники та випускниці школи гідів 08:39

У Чернігівському ТІЦ 30 червня відбувся перший випуск "Школи гідів", започаткованої управлінням культури та туризму міської ради в грудні 2019 року з метою підготовки і надання якісних послуг екскурсантам та туристам нашого міста.

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю

24 сесія облради: найбільше прийнятих рішень стосувалось галузі охорони здоров’я, сфери кадрових питань, управління комунальною власністю 08:27

Голова обласної ради Ігор Вдовенко відкрив чергове пленарне засідання хвилиною мовчання. Спікер зазначив, що війна на сході України не припиняється ні на день. І, на жаль, захищаючи рідну землю, гинуть наші герої, воїни-земляки. В їх числі: Ігор Кістерний уродженець міста Семенівка та Володимир Черненко, родом із села Мамекине Новгород-Сіверського району.

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову

Весняно-літня нерестова заборона на Чернігівщині захистила риб та раків від незаконного вилову 08:20

30 червня завершився період заборони на вилов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Чернігівської області.

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі

Питання надходжень єдиного внеску розглядались під час зустрічі 08:09

Темою робочої зустрічі, яка відбулась днями у Головному управлінні ДПС у Чернігівській області, стали питання надходження до бюджетів єдиного внеску.