Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 15 жовтня по 08 годину 16 жовтня 2013 року
МНС
Протягом доби зареєстровано 1 пожежу.
Пожежа м. Чернігів, вул. Шевченка О 00 год. 43 хв. сталася пожежа неексплуатуємої будівлі. Вогнем пошкоджено оздоблення стіни на площі 10 кв. м. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Власник та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 400000 грн.
Інші повідомлення:
15.10.2013 року продовжувались пошуково-рятувальні роботи в с. Свердловка, Коропського району. Для проведення робіт залучалися особовий склад та техніка У ДСНС (3 особи, 1 од. техніки, 1 човен). Пошуки будуть продовжені з 08 год. 00 хв. 16.10.2013 року.
Останні новини Чернігівщини
Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18
Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.
Корюківські поліцейські, ветеран російсько-української війни та волонтери Червоного Хреста провели для дітей урок інклюзивності 14:47
Начальник сектору дотримання прав людини Корюківського райвідділу поліції спільно з волонтерами Корюківської філії Чернігівської обласної організації Товариства Червоного Хреста України організували для дітей пізнавальний захід, присвячений інклюзивності, взаємоповазі та підтримці людей, які мають порушення здоров’я чи мобільності.
На регіональній діалоговій платформі стейкхолдерів окреслили перспективи для молоді 14:15
Ефективна професійна орієнтація школярів є основою для успішного економічного розвитку країни. Сучасність вимагає від освітніх інституцій та роботодавців гнучкості та впровадження нових підходів до кар'єрного консультування.
У Чернігові пройшов Всеукраїнський олімпійський день 13:22
Щороку Олімпійський день проходить у майже 200 країнах світу з нагоди створення Міжнародного Олімпійського Комітету та об’єднує сотні тисяч поціновувачів спорту та здорового способу життя у різних куточках України.
В одному з ліцеїв Корюківської громади побудували протирадіаційне укриття за кошти державної субвенції 12:49
У межах робочого візиту в Корюківську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав один із ліцеїв, де оглянув новозбудоване протирадіаційне укриття.