Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 4 липня, 06:12:54

В Ніжині міліція затримала двох підозрюваних у вбивстві водія легковика. ФОТО

12.10.2013   11:51

До чергової частини Ніжинського міського відділу внутрішніх справ надійшло повідомлення про підпал легкового автомобіля. Неподалік місця події оперативники знайшли заховане тіло вбитого чоловіка.

Слідчо-оперативна група на чолі з начальником Ніжинського міськвідділу міліції Олександром Шипіловим, яка прибула до вказаного місця, дійсно знайшла на узбіччі догораючу “Ауді”. В салоні не було тіла водія чи пасажирів – отже версія про ДТП одразу відпала. Натомість на траві були помітні сліди крові, тож досвідчений інспектор-кінолог зі службовою собакою почав обстежувати місцевість навкруги і пес взяв слід. Приблизно за двісті метрів від машини у кущах чотирилапий знайшов напівроздягнене тіло чоловіка з розбитою головою та слідами ножових поранень.

Невдовзі була встановлена й особа загиблого – це був саме водій. Свідки вказували, що незадовго до пожежі “Ауді” її витягав з кювету трактор. Працівники ДАІ швидко знайшли цього водія. Спілкуючись з трактористом, міліціонери дізналися багато корисної інформації про трьох чоловіків, які зверталися до нього по допомогу. Орієнтування про розшук двох чоловіків негайно отримали працівники всіх служб кримінального та громадського блоку міліції. Також інформацію про підозрюваних отримали співробітники лінійного відділу міліції на станції “Ніжин”. До словесного портрету додався і список особистих речей, знятих з убитого, до того ж, з автомобіля зник ноутбук, магнітола і мобільний телефон жертви.

Саме завдяки чіткій взаємодії сил і підрозділів правоохоронцям вдалося затримати підозрюваних. Тож коли “лінійники” оглядали пасажирів, які сідали в ніжинську електричку, вони помітили двох підозрілих чоловіків, в руках одного з яких був ноутбук. Під час тісного спілкування з ними міліціонери помітили на одежі явні сліди крові, а під курткою з чужого плеча – автомагнітолу.

Згідно ухвали суду чоловіки поміщені до ІТТ. Відносно них відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство) – карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років або довічним позбавленням волі.

Зараз підозрювані спілкуються із слідчим та перевіряються на причетність до інших злочинів, адже вони вже мали проблеми із законом через крадіжки та розбої.

Мотив і деталі вчинення злочину наразі встановлюються, але зі слів молодиків, того дня вони добряче випили і на автомобілі направилися зі знайомим “шукати пригод”. По дорозі між ними виникла сварка, в результаті якої потерпілому були нанесені смертельні поранення ножем і дерев’яною палицею.

Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно  вполював лося на Прилуччині

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39

Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

 ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36

Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33

Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31

У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа»

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42

Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.