Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:40:28

У Чернігові прагнуть до “тверезої” нічної торгівлі

12.10.2013   08:01

Варто чи ні обмежувати нічний режим роботи закладів торгівлі, якщо вони продають алкоголь? Про ці та інші питання йшлося на засіданні комісії з розгляду заяв щодо режиму роботи об’єктів торгівлі та ресторанного господарства в нічний час.

На переконання першого заступника міського голови Сергія Андроса, торгівля звичайними продуктами харчування – це одна справа, зовсім інша, якщо покупці йдуть за пляшкою міцного напою. Звідси – тільки негатив для міста і громади: хуліганська поведінка п’яних компаній, засмічені навколишні двори, постійно знервовані мешканці прилеглих будинків.

Однак тут закон не на боці органів місцевого самоврядування. Як прокоментували в управлінні споживчого ринку та підприємництва міської ради, режим роботи встановлюють органи місцевого самоврядування за погодженням із власником, рішення комісії носять рекомендаційний характер. Звісно, в своїх рішеннях комісія ставить на чільне місце інтереси мешканців мікрорайону, однак господарі закладів торгівлі й ресторанного господарства, дбаючи про власний зиск, нерідко їх просто ігнорують.

Очевидно, що ефективне вирішення проблеми в цій сфері можливе тільки після відповідного ретельно прописаного й виваженого закону.
 

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.