Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 09:30:12

У Чернігові прагнуть до “тверезої” нічної торгівлі

12.10.2013   08:01

Варто чи ні обмежувати нічний режим роботи закладів торгівлі, якщо вони продають алкоголь? Про ці та інші питання йшлося на засіданні комісії з розгляду заяв щодо режиму роботи об’єктів торгівлі та ресторанного господарства в нічний час.

На переконання першого заступника міського голови Сергія Андроса, торгівля звичайними продуктами харчування – це одна справа, зовсім інша, якщо покупці йдуть за пляшкою міцного напою. Звідси – тільки негатив для міста і громади: хуліганська поведінка п’яних компаній, засмічені навколишні двори, постійно знервовані мешканці прилеглих будинків.

Однак тут закон не на боці органів місцевого самоврядування. Як прокоментували в управлінні споживчого ринку та підприємництва міської ради, режим роботи встановлюють органи місцевого самоврядування за погодженням із власником, рішення комісії носять рекомендаційний характер. Звісно, в своїх рішеннях комісія ставить на чільне місце інтереси мешканців мікрорайону, однак господарі закладів торгівлі й ресторанного господарства, дбаючи про власний зиск, нерідко їх просто ігнорують.

Очевидно, що ефективне вирішення проблеми в цій сфері можливе тільки після відповідного ретельно прописаного й виваженого закону.
 

Останні новини Чернігівщини

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

Поліція Корюківського району за півроку відкрила 8 проваджень та склала майже 300 адмінпротоколів

Поліція Корюківського району за півроку відкрила 8 проваджень та склала майже 300 адмінпротоколів 18:14

Від початку року співробітники Корюківського районного відділу поліції відпрацювали 343 повідомлення про вчинення домашнього насильства. Складено 295 адміністративних протоколів та винесено 48 термінових заборонних приписів стосовно кривдників.

Поліція Чернігівщини збільшила кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг

Поліція Чернігівщини збільшила кількість патрульних екіпажів на найбільш аварійних ділянках доріг 18:10

Насамперед, збільшиться кількість екіпажів Управління патрульної поліції та груп реагування патрульної поліції ГУНП в Чернігівській області на трасах міжнародного значення М01 "Київ — Чернігів — Нові Яриловичі" та М02 "Кіпті — Глухів — Бачівськ".

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини