Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 7 січня, 18:19:34

Афганців передано до Росії

11.10.2013   07:49Агенцiя

3 жовтня 2013 року, вперше на ділянці Чернігівського прикордонного загону, реалізуючи положення Угоди між Урядом Російської Федерації та Кабінетом Міністрів України "Про реадмісію" від 22.10.2012 року, за прискореною процедурою передано представникам Прикордонного управління ФСБ Російської Федерації по Брянській області 9 громадян Афганістану.

Нагадаємо, що 28 вересня в міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення "Грем'яч" прикордонним нарядом, у схованці обладнаній в мікроавтобусі на молдовський реєстрації, виявлено 4 чоловіків, жінку та 4 неповнолітніх дітей, що намагалися порушити державний кордон і потрапити до України.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби, підполковник

Останні новини Чернігівщини

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

Завдав тілесних ушкоджень сусідові та його брату – судитимуть місцевого жителя

Завдав тілесних ушкоджень сусідові та його брату – судитимуть місцевого жителя 12:44

Прокурорами Чернігівської окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно 43-річного жителя міста Чернігова за фактами заподіяння легких тілесних ушкоджень та спричинення тяжкого тілесного ушкодження (ч. 1 ст. 121, ч. 2 ст. 125 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:02

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини