Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 листопада, 10:35:06

Афера на ринку праці: що криється за розфасовкою ручок на дому

09.10.2013   11:34Агенцiя

Інтернет-сайти рясніють привабливими оголошеннями про легку роботу вдома і хорошу оплату. Правда, спочатку претендентам пропонують самим залишити заставу. В результаті - аферисти лише змінюють назви фірм, номери телефонів та адреси офісів, «забувши» сплатити за надомну працю.

Однією із жертв аферистів стала харків'янка Ольга Потапова. Дівчина нещодавно стала мамою, і запропонована робота на дому з розфасовки маркерів була дуже до речі.

За партію їй повинні були платити тисячу гривень. Тільки от спочатку дівчині самій запропонували залишити в заставу - чотириста.

«Щоб я з цими матеріалами не втекла. Вони повинні були мені повернути їх, коли я буду віддавати товар. Говорили, що кур'єр мені буде привозити додому роботу і, забираючи через тиждень товар, я буду отримувати зарплату. Після цього ніякий кур'єр нічого не привозив», - розповіла Ольга.

Ольга показує договір, який підписала, влаштовуючись на «роботу». Про гроші там написано, тільки от про їх повернення - ні слова. Детально вивчивши папір, дівчина зрозуміла, що має справу зовсім і не з роботодавцями, а з агентством. І гроші заплатила не за матеріали, а за інформаційно-консультативні послуги.

У міліції настійно радять: перед тим, як влаштовуватися на роботу, уважно читати договір. А також вивчити в Інтернеті відгуки людей про роботодавця або агентство. Крім того, додають: залишати яку-небудь грошову заставу часто вимагають саме шахраї.

Тим часом, ошукані шукачі збираються домагатися справедливості до кінця. Кажуть, що готові цілодобово чатувати аферистів під офісами. Якщо не допоможе - будуть звертатися до суду.

 
За матеріалами сайту www.segodnya.ua

Останні новини Чернігівщини

29 листопада - День електронного привітання

29 листопада - День електронного привітання 09:37

Чудеса технологій зближують людей.

Виявлено 640 нових випадків COVID-19

Виявлено 640 нових випадків COVID-19 16:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 листопада в області зафіксовано 640 нових випадків підтвердженого діагнозу COVID-19.

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині

Про вдосконалення та оптимізацію мережі ЦНАПів на Чернігівщині 13:20

Реформа децентралізації та адміністративно-територіального устрою передбачає реформування системи надання адміністративних послуг.