Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 липня, 23:17:29

На Чернігівщині співробітники СБУ викрили торговця боєприпасами та вибухівкою

08.10.2013   15:34

Співробітниками Управління СБ України в Чернігівській області припинено злочинну діяльність громадянина України, який налагодив незаконний обіг боєприпасів та вибухівки часів війни.

Встановлено, що 53-річний мешканець м. Ніжин займався незаконним зберіганням та збутом боєприпасів до стрілецької зброї й вибухової речовини (тротилу), знайдених під час незаконних розкопок на місці боїв часів Великої Вітчизняної війни.

1 жовтня, в рамках відкритого кримінального провадження, співробітники УСБУ та УМВСУ затримали зловмисника “на гарячому” під час спроби збуту 1 кг тротилу.

Під час санкціонованого обшуку у помешканні чоловіка було виявлено та вилучено протипіхотну міну часів Другої Світової війни, два пістолети та рушницю калібру 4.5мм, набої та 400-грамову тротилову шашку.

Вказану особу повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (збут бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу) Кримінального кодексу України. Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Затриманого поміщено до ізолятора тимчасового тримання. Триває слідство.

Останні новини Чернігівщини

Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23

14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.

У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41

Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.

За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07

Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.

Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35

13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".

Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11

Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини