Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 листопада, 13:59:44

На Чернігівщині стартувала осіння призовна кампанія

08.10.2013   14:31

У військових комісаріатах північних областей України стартувала цьогорічна осіння призовна кампанія.

Сьогодні, 8 жовтня, в обласних військових комісаріатах, підпорядкованих Територіальному управлінню “Північ“Сухопутних військ ЗС України, відбулися перші відправки до війська загальною кількістю 95 призовників.

Так, зі збірного пункту Чернігівського обласного військового комісаріату до військових частин Повітряних Сил ЗС України та внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України, дислокованих у Василькові та Донецьку відповідно, відправлено 33 юнаків.

Крім цього з Черкаського обласного збірного пункту 10 юнаків відправлено на службу до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ до Запоріжжя. Команда у кількості 19 чоловік відбула у військові частини Сухопутних військ ЗС України, що дислокуються у райцентрі Біла Церква Київської області.

Також сьогодні до військових частин Збройних Сил України відбули 23 призовника з Харківщини та 10 юнаків з Сумської області.

Як повідомив старший офіцер центру особового складу Територіального управління “Північ” підполковник Сергій Бойко усі працівники військкоматів готові до відправок призовників у війська. Щоденно на кожній обласній призовній дільниці проходять медичне обстеження близько 70 молодих людей.

– В обласних військових комісаріатах для повноцінної роботи військово-лікарської комісії створені всі належні умови, підібрані кращі фахівці медичних установ обласних центрів та здійснюється забезпечення призовників гарячою їжею під час перебування їх на збірних пунктах, – повідомив офіцер.

Варто зазначити, що цієї осені з семи областей України, що входять до зони відповідальності Територіального управління “Північ”, на строкову військову службу буде відправлено 3 тисячі юнаків.

Олег Сушинський

Останні новини Чернігівщини

Обласна школа керівника

Обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" 12:32

26 листопада відбулася обласна школа керівника "Бібліотека у сучасному форматі: професійні ідеї, сучасні проєкти" у форматі онлайн.

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб

Ніжин: відбулося засідання виконавчого комітету. Нові скореговані тарифи для юридичних осіб 12:05

26 листопада відбулося чергове засідання виконавчого комітету під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Федора Вовченка.

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми

Онлайн-нарада стосовно стану реалізації проєктів програми "Велике будівництво" та проєктів, що фінансуються за кошти ДФРР 11:44

25 листопада перший заступник голови ОДА Віталій Загайний провів онлайн-нараду з представниками структурних підрозділів облдержадміністрації, міських рад міст обласного значення та об'єднаних територіальних громад області.

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт

Міст над річкою Білоус біля Масанів закрито на ремонт 11:35

Міст над річкою Білоус, що за Масанами під Черніговом, закритий для проїзду (дорога Т-26-06 Чернігів - Любеч - Славутич, км 10+474). Проводиться аварійний ремонт.

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту

Про спорт та літературу говорили на другому ефірі бібліотечного проєкту "Клуб книгомандрівників" 11:23

Гостем бібліотеки цього разу став відомий спортсмен, призер Чемпіонату світу з біатлону Андрій Дериземля.