Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 21:35:53

Про епізоотичну ситуації щодо африканської чуми свиней

08.10.2013   10:52Агенцiя

Офіційне повідомлення

Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Чернігівській обласній державній адміністрації.  Одним з питань порядку денного засідання стало питання “Про епізоотичну ситуації щодо африканської чуми свиней в Російській Федерації, виникнення африканської чуми свиней в Республіці Білорусь та невідкладні заходи, які необхідно вжити з метою недопущення занесення цієї хвороби на територію області."

Комісією вирішено, з метою охорони території України від занесення з території інших держав збудників карантинних хвороб тварин, занесення або самостійного розповсюдження з-за кордону карантинних об’єктів рослин, встановити вздовж державного кордону України профілактичну смугу на глибину 100 метрів від лінії державного кордону.

Позначити профілактичну смугу на місцевості шляхом розорювання ґрунту смугою завширшки до 3-х метрів.

Заборонити в профілактичній смузі утримання і випасання худоби, проведення сільськогосподарських робіт та масового відпочинку.


О.В.Дудко, помічник начальника прикордонного загону – начальник прес-служби, підполковник

Останні новини Чернігівщини

7 неповторних парків України, які варто відвідати восени 18:03

Осінь саме та пора, коли хочеться насолодитися яскравими барвами, сонцем, що легко зігріває і природою, яка вабить золотим мотивами. В багатьох містах є чудові парки, де можна відпочити серед такої краси.

Смачні рецепти вихідного дня: 10 страв з кабачків 17:52

Готовьте красивые, сытные и ароматные блюда с фаршем, грибами, овощами, рисом, сыром и творогом.

Міфи про харчування та дієти

Міфи про харчування та дієти 17:49

Диеты Аткинса, Дюкана и Монтиньяка, монодиета, интервальное голодание — о каких только методах по снижению веса и улучшению качества питания мир не слышал за последние годы. Традиционные продукты один за другим признаются вредными, а рекомендации диетологов всё больше противоречат друг другу.

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.