Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 16 березня, 00:34:19

Тендер на тролейбусну лінію за 9 мільйонів провели, коли половина лінії вже стояла готова

07.10.2013   07:33Агенцiя

Управління капітального будівництва Чернігівської міськради 20 вересня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ “Промінвестбуд Славутич” на будівництво тролейбусної контактної лінії по вул. 50 років ВЛКСМ за 9,19 млн грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Згідно з техзавданням на вказаній вулиці повинні розібрати старі 86 опори, поставити 99 нових, прокласти 3,8 км контактної мережі, облаштувати зовнішнє освітлення, реконструювати світлофори і поставити один новий, також зробити нові зупинки громадського транспорту.

Поки що термін завершення будівництва призначений на кінець наступного року, однак за умови повного фінансування роботи можуть закінчити впродовж трьох місяців.

Фірму “Промінвестбуд Славутич” заснувала й очолює Ольга Савченко. Єдиний тендер, який за останні п’ять років вигравала фірма – реконструкція електромережі в гуртожитку за 1,11 млн грн. цього року.
Єдиним конкурентом фірми було ДП “Чернігівська мехколона” ПАТ “Київсільелектро” Найбільшим акціонером “Київсільелектро” з 18% є голова правління компанії Василь Іванчук. За останні п’ять років компанія та її дочірні фірми отримали державні підряди на суму понад 0,5 млрд грн.

У червні цього року місцеві ЗМІ повідомляли, що вартість будівництва тролейбусної лінії може бути завищеною. Оскільки лінія на одній половині вулиці вже прокладена, а на іншій половині вже встановлені стовпи для її облаштування. При цьому на роботи саме по прокладанню лінії планували виділили 3,11 млн грн., натомість тролейбусна лінія “з нуля” такої ж протяжності по вул. Незалежності три роки тому обійшлася в 2,5 млн. грн.

http://nashigroshi.org/2013/10/06/tender-na-trolejbusnu-liniyu-za-9-miljoniv-provely-koly-polovyna-liniji-vzhe-stoyala-hotova/

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини

На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57

Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.

12 березня: цей день в Україні і світі

12 березня: цей день в Україні і світі 08:54

День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression

«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08

Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.

Освіта, здоров’я та потреби ВПО ­– В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.

Надзвичайні події в області за останню добу 11:04

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини