Чернігівський район: під час пожежі загинуло двоє людей
4 жовтня о 3:49 до оперативно-координаційного центру обласного Управління Держслужби з надзвичайних ситуацій надійшло повідомлення про пожежу приватного житлового будинку в селі Пльохів Чернігівського району.
До місця пригоди за викликом прибули пожежно-рятувальний підрозділ УДСНС із селища Михайло-Коцюбинське та сільські вогнеборці з Шибиринівки. Оскільки в населеному пункті відсутні вододжерела, рятувальникам довелось їздити заправляти пожежні автомобілі водою до найближчого озера, що на відстані 5 кілометрів.
Майже за годину рятувальники загасили пожежу. В ході її ліквідації у помешканні виявлені тіла загиблих 55-річної господарки та її 60-річного співмешканця.
Під час розслідування причин пожежі з'ясувалось, що напередодні ввечері господарі вживали спиртні напої та, аби зігрітись, топили піч. Біля топкового отвору опалювального приладу господарі залишили матрац, на який з нещільно закритих дверцят випали жарини, що і призвело до трагедії.
Нажаль, стан алкогольного сп'яніння не дав змогу господарям відчути небезпеку.
Вогнем знищено веранду та покрівлю будинку.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.