Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 січня, 10:04:58

Ніжин: 30 сімей залишились без тепла

04.10.2013   08:29Агенцiя

Одночасно з початком холодів у Ніжині тридцять сімей залишилися без опалення: у чотириповерховому будинку два тижні тому вимкнули газопостачання. Причиною відключення тридцяти сімей від газу називають відсутність договору з власником будинку (балансоутримувача).

“Наш будинковий комітет надіслав у газ господарство лист з проханням продовжити термін дії договору між ними та нашим будинковим комітетом до встановлення власника, але отримали відмову (лист у додатку – відповідь відмова з Ніж УГГ)” – говорять жителі будинку.

Вони повторно надсилали листа начальнику Ніжинського УГГ з вимогою про надання інформації про власника нашого будинку з яким на момент пуску газу (січень 2007 року) було укладено договір на відсутність якого вони самі ж спираються. НА цей лист до цього часу відповіді НЕ НАДІЙШЛО!

Також жителі надсилали запити до Міністерства Оборони України про встановлення власника та про акт передачі, і отримали відповідь, що будинок передано на баланс Ніжинського управління комунального господарства).

Будинок зданий в експлуатацію, до забудовника претензій у держави Україна, яка через Міністерство оборони України виступала замовником, немає. Акти прийому-передачі підписані.

Але у жителів будинку постійно виникають серйозні проблеми. Впродовж семи років будинок міський ЖЕК не приймає на баланс; будинок не підключають до мережі водовідведення (каналізації); гостро стоїть питання про відключення від газопостачання.
 

Останні новини Чернігівщини

Навчитися жити далі: 12-річна бранка підвалу в Ягідному пройшла психологічну реабілітацію та бореться зі своїми страхами 11:30

“Я боялася всього” — 12-річна Аня може знову зайти у підвал в Ягідному, де її та ще 366 людей примусово утримували росіяни. Може відверто розповідати, що з нею сталося, жити з цим досвідом і допомагати одноліткам. Дівчинка стала учасницею програми — понад пів сотні дітей з різних куточків країни, які втратили батьків або пережили окупацію, протягом місяця перебували в Іспанії та щодня отримували психологічну терапію. Заснувала реабілітаційний табір для дітей киянка Оксана Лебедєва.

  Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною

Нинішня зимова повінь на Чернігівщині – є аномальною і сенсаційною 11:16

В розпал зими рівень води в найбільших річках в межах Чернігівщини – Десні та Дніпрі підвищився немов під час весняного водопілля.

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня

Під вогнем Городнянська та Семенівська громади: ситуація на ранок 27 січня 11:07

Російська армія за минулу добу із мінометів обстріляли громади Чернігівського та Новгород-Сіверського району.

 На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора

На користь Ніжинської громади вирішено стягнути 1 млн 717 тис. грн за користування землею – задоволено позов прокурора 10:58

Господарським судом Чернігівської області 24.01.2023 задоволено позов прокуратури в інтересах Ніжинської міської ради до приватного товариства щодо стягнення 1 млн 717 тис. грн безпідставно збережених коштів внаслідок використання земельної ділянки комунальної власності площею майже 5,5 га без правовстановлюючих документів.

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області

«Нетипові» пропозиції від роботодавців області 10:52

На Чернігівщині чимало хороших пропозицій від роботодавців, які готові платити гідну заробітну плату. База вакансій служби зайнятості оновлюється щодня, переглянути її можна на порталі державної служби зайнятості за посиланням https://chg.dcz.gov.ua. Найбільше вакансій для лікарів, слюсарів, водіїв, швачок, електромонтерів,підсобних робітників тощо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини