Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 квітня, 06:42:29

У Чернігівській області вперше задіяний суд присяжних

03.10.2013   11:56Агенцiя

Уперше в Чернігівській області в Чернігівському райсуді кримінальне провадження розглядається судом присяжних у складі двох професійних суддів і трьох присяжних щодо уродженця м.Києва, обвинуваченого у вчиненні правопорушення, передбаченого п.4 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу.

З метою забезпечення відбору присяжних відповідно до вимог Кримінального процесуального кодексу та Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26.11.2010 № 30 з відповідними змінами та доповненнями, зі списку присяжних, який затверджений рішенням Чернігівської районної ради від 5.12. 2012 у кількості 21 особи для Чернігівського районного суду Чернігівської області, в автоматичному режимі визначено 7 присяжних.

Під час судового засідання після вирішення питання про відвід присяжних за допомогою автоматизованої програми документообігу суду визначили трьох основних і двох запасних, які і беруть участь у розгляді кримінального провадження.


http://zib.com.ua/ru/42233-v_chernigovskoy_oblasti_vpervie_zadeystvovan_sud_prisyazhnih.html

Останні новини Чернігівщини

 150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні

150 мільйонів гривень держсубвенції на ремонт та будівництво укриттів у школах Чернігівщини: подати заявку можна вже сьогодні 17:03

Наш регіон – один із 8 в Україні, який, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, отримає кошти від держави на облаштування безпечних умов у закладах освіти.

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування

Фестиваль Взаємності як Простір для діалогу: Унікальна платформа для взаємного інспірування 16:54

Театральний „Фестиваль взаємності“ об’єднає чеських та українських митців у п’яти містах України. ǿетою фестивалю є поєднання культурних наснаг Чеської Республіки та України через мистецьке вираження та підтримку діалогу й взаєморозуміння серед митців обох країн.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій техногенного та природного характеру, а саме: 1 дорожньо-транспортна пригода та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала. Внаслідок ракетного обстрілу травмовано 77 осіб, з них 4 дитини, підтверджено загибель 18 осіб.

У Чернігові завершено пошуково-рятувальну операцію на місці ворожої атаки 09:59

Станом на ранок 18 квітня відомо вже про 18 загиблих людей, постраждали 78 осіб, з них 4 дітей.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини