Близнята Владислав та Мирослава Яковенки поїхали на реабілітацію
Волонтери МГО ЦПМ “Апельсин” спільними зусиллями з батьками близнят зібрали благодійні кошти серед громади м. Чернігова на реабілітацію дітей в центрі “Здоров’я” (Донецька область).
Як повідомлялося раніше, до офісу МГО ЦПМ “Апельсин” звернулась Яковенко Світлана Миколаївна з проханням допомогти зібрати кошти на реабілітацію своїх дітей – Владислава та Мирослави. Близнятам 12 років, діагноз – ДЦП важкого ступеня.
З червня по вересень 2013 року було зібрано 5 207,23 грн. З них 4 800 грн. було направлено на рахунок ТОВ “Реабілітаційний центр “Здоров’я”, а 407,23 грн. – рішенням організації було направлено на користь нового реципієнта Рубана Дмитра, оскільки підліток потребує термінового лікування.
Висловлюємо щиру подяку волонтерам акції, а також всім благодійникам м. Чернігова, які в скрутні економічні часи залишають в своєму серці місце для співчуття, милосердя та щедрості! Саме завдяки невеликим пожертвам, однак великій кількості чернігівських благодійників, діти отримали можливість пройти курс реабілітації.
Акція фінансується Фундацією імені князів-благодійників Острозьких в рамках програми “Банк добрих справ” ініційованої “Укргазбанк”.
Дмитро Лук’янов, Менеджер по зв’язкам з громадськістю МГО ЦПМ “Апельсин”
Останні новини Чернігівщини
Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30
На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.
В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43
Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.
Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12
2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.
Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10
Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:18
Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.