Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 19 листопада, 06:20:08

Сім з половиною мільйонів штраф за гральні автомати

02.10.2013   08:53Агенцiя

Прокуратура м.Чернігова довела в суді правомірність стягнення з власника грального закладу семи з половиною мільйонів гривень фінансових санкцій.

Розгляд даної справи в судах  тривав з 2011 року. Тоді прокурорська перевірка встановила, що по Проспекту Миру в Чернігові мав місце факт здійснення господарської діяльності, щодо якої є спеціальна заборона, встановлена законом. А саме, в приміщенні даного закладу здійснювались організація  та проведення азартних ігор за допомогою 12 гральних автоматів та 10 комп'ютерів із відповідним програмним забезпеченням.

За ст.3 Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні», до суб’єктів господарювання, які організовують і проводить на території України азартні ігри, застосовуються фінансові санкції у вигляді штрафу у розмірі вісім тисяч мінімальних заробітних плат з конфіскацією грального обладнання, а дохід від проведення такої азартної гри підлягає перерахуванню до Державного бюджету України. Застосування санкцій здійснюється за рішенням суду, ухваленого за позовом органів державної податкової служби.

У 2011 році судом першої інстанції в задоволенні такого позову до суб’єкта господарювання, у приміщенні якого працював зазначений гральний заклад, було відмовлено. Не погодившись з таким рішенням, прокуратура м.Чернігова оскаржила його в апеляційному порядку. 20 серпня цього року Київський апеляційний господарський суд у даній справі погодився з аргументами прокуратури, скасував перше рішення і задовольнив позов у повному обсязі.

Довідково: Мінімальна заробітна плата на момент виявлення порушення становила 941 грн.*8000=7528000,00 грн. 

Прес-служба прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту

В ОДА має функціонувати сектор внутрішнього аудиту 15:20

18 листопада відбулась щотижнева понеділкова нарада голови облдержадміністрації Андрія Прокопенка з керівниками структурних підрозділів ОДА.

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі

На концерті звучала скрипка майстра XII століття Гварнелі 14:59

Східноєвропейський національний університет ім.Лесі Українки започаткував проект «Мюзик темпус» метою якого є презентація української музичної культури у світовому просторі та співпраця з іноземними виконавцями. Також презентація невеликих міст України.

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня рятувальники ДСНС 25 разів залучались до ліквідації надзвичайних подій 13:35

Упродовж минулого тижня з 11 по 18 листопада щоденно в пожежно-рятувальних підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області знаходилось на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу, 58 одиниць основної та спеціальної техніки.

Ніжин: щотижнева оперативна нарада

Ніжин: щотижнева оперативна нарада 13:04

Відбулася щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови Ніжина з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Оліника.

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста

У Чернігові наступного року з міського бюджету фінансуватимуться 19 громадських організацій міста 12:58

На підтримку 19 громадських організацій Чернігова наступного року з міського бюджету буде спрямовано загалом 3,619 млн грн. Відповідний проект Програми підтримки громадських організацій погодив виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини