Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 жовтня, 23:03:09

Ріпкинський район: під час пожежі загинув пенсіонер

30.09.2013   15:02

29 вересня о 6:00 у с. Олешня Ріпкинського району сталася пожежа в житловому будинку 68-річного пенсіонера.

Сусіди побачили задимлення у помешканні і зателефонували до районного відділу Управління ДСНС в області. До місця пригоди прибули вогнеборці місцевої пожежної команди з Добрянки, які за кілька хвилин приборкали вогонь.

Під час ліквідації пожежі у одній з кімнат було виявлено тіло домовласника без ознак життя.

В ході розслідування з’ясувалося, що причиною пожежі послужила власна необережність господаря під час куріння. Наразі, за словами свідків, чоловік проживав один, вживав спиртні напої та курив.

У зв’язку з цим, рятувальники застерігають! Уникайте паління в оселі, ретельно гасіть недопалки, адже це може коштувати життя.

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини