Ічнянський район: рятувальники деблокували постраждалого у ДТП водія. ФОТО
27 вересня о 00:45 поблизу с.Тростянець Ічнянського району на автодорозі Талалаївка-Ічня-Тростянець 31-річний водій автомобіля “Камаз” не впорався з керуванням, з’їхав у кювет та зіткнувся з придорожнім деревом.
Внаслідок ДТП чоловіка, який отримав численні травми, затисло конструкціями понівеченого автомобіля.
Для надання допомоги постраждалому оперативно прибули рятувальники 13-го професійно пожежного посту з Парафіївки. Проте, аби розрізати конструкції та деблокувати водія, знадобився спеціальний аварійно-рятувальний інструмент.
Тому з Прилук було залучено відділення 12-го Державного пожежно-рятувального посту на аварійно-рятувальному автомобілі АРА-2.
Після проведення невідкладних робіт, чоловіка каретою швидкої медичної допомоги доставили до реанімаційного відділення Ічнянської районної лікарні. Стан його здоров’я лікарі оцінюють, як тяжкий.
Останні новини Чернігівщини
Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25
Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.
Шахрайство зі спадщиною: судитимуть організатора злочинної групи та двох приватних нотаріусів 18:22
Прокурорами Чернігівської обласної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно організатора злочинного угрупування та двох пособників за фактами шахрайства, використання підроблених документів та легалізації майна, одержаного злочинним шляхом (ч. 4 ст. 190, ч.ч. 2, 3 ст. 28 ч. 4 ст. 358, ч. 2 ст. 209 КК України).
Безпека пацієнтів понад усе: в Чернігівській обласній дитячій лікарні впроваджують передові стандарти гігієни WASH 18:21
Чисті руки медика – це врятовані життя. Дотримуючись цієї філософії, фахівці Чернігівської обласної дитячої лікарні пройшли інтенсивне навчання з кращих світових практик у сфері води, санітарії та гігієни (WASH).
«Енергопідтримка для ФОП» до 15000 гривень 18:17
Щоб допомогти українським підприємцям пережити зиму в умовах постійних обстрілів та аварійних відключень, Уряд запровадив спеціальну програму підтримки, яку буде реалізовувати Міністерство економіки, довкілля та сільського господарства України та Державна служба зайнятості.
У Прилуках поліцейські затримали наркоторговця 11:19
Співробітники відділу кримінальної поліції спільно з поліцейськими сектору боротьби з наркозлочинністю Прилуцького районного відділу поліції під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури задокументували низку фактів збуту наркотичних засобів, вчинених 44-річним мешканцем міста Ічня.