Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 липня, 10:12:41

Прикордонники не пропускатимуть тварин без документів

24.09.2013   17:17Агенцiя

Північне регіональне управління Державної прикордонної служби України інформує! Північне регіональне управління Державної прикордонної служби України інформує!

З 20.00 25 вересня 2013 року тимчасово призупинено рух транспорту у місцевих пунктах пропуску через державний кордон України з Російською Федерацією і Республікою Білорусь до особливого розпорядження. На ділянці Північного регіонального управління такі місцеві пункти пропуску функціонують в населених пунктах Деревини, Ільмівка, Добрянка, Кам’янка на Чернігівщині; Переброди, Вичівка на Рівненщині, Тур, Гута на Волині.

Ці обмеження пов’язані із складною ситуацією, яка склалася на території Російської Федерації та Республіки Білорусь щодо збудника африканської чуми свиней. З метою недопущення занесення в Україну небезпечної хвороби та на виконання пункту 6 протоколу № 53 засідання Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2013 року усі транспортні засоби, які намагатимуться перетнути українсько-російський та українсько-білоруський кордон у місцевих пунктах пропуску, які необлаштовані спеціальними обладнанням для обробки та утилізації, будуть скеровуватись у найближчі пункти пропуску через державний кордон для міжнародного та міждержавного сполучення для проходження визначених законодавством видів контролю.

На ділянці Північного регіонального управління можна перетнути українсько-російський кордон в наступних пунктах пропуску: Грем‘яч, Миколаївка, Сеньківка;

українсько-білоруський кордон в наступних пунктах пропуску: Сеньківка, Нові Яриловичі, Славутич, Вільча, Виступовичі. Майдан Копищанський, Городище, Прикладники, Дольськ, Самари, Доманове, Піща, Пулемець.

В цей період обмежується перевезення продукції тваринництва без відповідних документів.

Додаткову інформацію з данного питання можна отримати в Міністерстві агрополітики та Держветфітослужбі.

Віктор Вирва

Останні новини Чернігівщини

5 липня - День працівників морського і річкового флоту

5 липня - День працівників морського і річкового флоту 09:51

Напевно, немає на світі людини, яка не дивилася б з захопленням у бездонні сині морські простори, мріючи коли-небудь відправитися на білосніжному лайнері в захоплюючу подорож. Невипадково професія моряка оточена таким романтичним ореолом, і багато хлопців марять мрією стати капітаном далекого плавання.

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.