Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 березня, 02:54:09

Гральним бізнесом у Чернігові займався чоловік, схильний до шахрайства

20.09.2013   17:12Агенцiя

Прокуратурою м.Чернігова підтримано державне обвинувачення щодо особи, яка проігнорувала заборону грального бізнесу.

…У січні цього року працівники міліції в Чернігові по вул. Текстильників, 5А виявили працюючий всупереч вимогам Закону України «Про заборону грального бізнесу в Україні» гральний заклад. Основу обстановки приміщення складали чотири ігрових автомати. «Гостинним господарем» залу був чоловік, який у офіційних поясненнях спочатку назвав себе просто відвідувачем, а потім – барменом закладу. Однак знайшлося достатньо свідків, які розповіли, що дана особа обслуговувала автомати, приймала гроші клієнтів та виплачувала виграші. Тобто забезпечувала доступ до азартних ігор.

Під час досудового розслідування було встановлено, що чоловік був не тільки найманим працівником, а причетний і до влаштування цього протизаконного бізнесу.

Разом з тим, з’ясувалося, що даний громадянин підозрюється і в інших злочинах. До правоохоронних органів надійшло три заяви від чернігівців, яких він ошукав.

Із одною з заявниць він минулого року разом працював на автомийці. Тоді ж позичив у неї цифровий фотоапарат. Не зважаючи на неодноразові вимоги власниці речі, фотоапарата досі не повернув.

Друга заявниця знала  його як працівника комп’ютерного  клубу. Повіривши обіцянкам «досвідченого фахівця», дівчина спочатку віддала йому для ремонту свій мобільний телефон, а потім вручила 1700 гривень для придбання в Києві телефона і фотоапарата. Ні грошей, ні техніки вона більше не побачила, а «фахівець» невдовзі змінив місце роботи й почав уникати зустрічей з нею.

Третім постраждалим виявився його давній знайомий. Він стверджував, що колись дав цьому чоловікові на кілька днів свій ноутбук ‒ і не дочекався повернення своєї власності. Згодом слідство з’ясувало, що ноутбук позичальник продав сторонній особі як свій.

Інші викладені заявниками факти під час розслідування теж знайшли своє підтвердження.

Погодившись з думкою прокурора, суд призначив йому покарання  за зайняття гральним бізнесом (ч.1 ст.203-2 Кримінального кодексу України) у вигляді 170 тис. гривень штрафу на користь держави з конфіскацією грального обладнання. За шахрайство (ч.1,2 ст.190 Кримінального кодексу України) його засуджено до двох років позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури м.Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові

Координація служб для пропуску льодоходу та паводків у Чернігові 09:39

4 березня під головуванням заступника Чернігівського міського голови Віктора Геращенка відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, присвячене підготовці до пропуску льодоходу, весняної повені та паводків у 2026 році.

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ

За розтрату 2,8 млн грн бюджетних коштів на ремонті доріг судитимуть в.о. начальника УЖКГ 09:32

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно в.о начальника УЖКГ однієї з міських рад Чернігівської області. Їй інкримінують розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинену в особливо великих розмірах, в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 191 КК України)

На Чернігівщині затверджено Регіональний план управління відходами до 2033 року 09:31

Розпорядженням начальника ОВА В'ячеслава Чауса від 2 березня поточного року № 414 затверджено Регіональний план управління відходами в області до 2033 року.

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі

Підтримка освіти і медицини на Чернігівщині: укриття, техніка, швидкі 09:30

Чернігівщина — регіон, який щодня живе в умовах підвищеної безпекової загрози через близькість до кордону з країною-агресором. Відтак системна та довгострокова підтримка громад залишається критично важливою.

5 березня: цей день в Україні і світі

5 березня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1471 Російська агресія - Day 1471 Russian aggression