Сільского голову викрито на отриманні 500 доларів США неправомірної вигоди
Прокуратура Чернігівської області здійснює процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні за фактом одержання неправомірної вигоди у розмірі 500 доларів США головою однієї з сільських рад у Борзнянському районі.
Службовця було викрито працівниками УДСБЕЗ УМВС України в Чернігівській області під час отримання коштів за передачу в оренду нежитлового приміщення сільської ради.
Відомості про дане кримінальне правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Кримінальне провадження відкрито за правовою кваліфікацією ч.4 ст.368 КК України. Досудове розслідування проводить СУ УМВС України в Чернігівській області.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 11:02
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59
Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.
На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08
У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.
Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04
У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».
10 червня: цей день в Україні і світі 08:56
День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression