На Чернігівщина "магія" депутатського посвідчення зробила із жертви ДТП винуватця
Селяни на собі відчули, що з таким посвідченням боротися марно.
На Чернігівщині пенсіонер вже майже рік намагається довести, що на очах у односельців його збила машина на узбіччі траси. Попри це, кримінальне провадження у справі закрите, мовляв, водій не міг уникнути зіткнення. Такий фінал, запевняє потерпілий, одразу після ДТП передбачив дядько керманича, який представився народним депутатом, — йдеться у сюжеті ТСН.
Чоловік після ДТП переніс дві операції, бо розтрощена кістка ніяк не зростається. Петро Титенок уже 10 місяців живе у лікарні.
Жвава траса Київ-Чернігів проходить через центр села Количівка. Петро Титенок запевняє, що переходив її по пішохідному переходу. В руках котив велосипед. Метрів тридцять він пройшов по узбіччю і відчув удар.
Родичі водія спочатку обіцяли допомогу, але згодом, до Титенків прийшов, начебто, дядько кермувальника і показав посвідчення народного депутата.
Кримінальне провадження у справі справді закрили, підтверджують у міліції. Але запевняють, що керувалися лише результатами експертиз і слідчого експерименту.
Свідки розповідають, що зіткнення водій зміг би уникнути, якби обрав безпечну швидкість. З водієм журналісти зв'язалися телефоном. Він припускає, що за народного депутата потерпілі могли прийняти його юриста. Чоловік здивувався, що поранений досі має до нього претензії. Каже, що працює автомийником, мовляв, у нього немає дядька.
Після аварії Титенки були вимушені брати кредит, щоб зробити 2 операції. Фінансово їм ніхто не допоміг. Тепер шкодують, що одразу не пішли до суду, злякавшись незрозумілого посвідчення.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:44
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
На Чернігівщині розроблять обласну Стратегію з контролю над тютюном на 2025-2026 роки 12:21
Питання її впровадження ініціював Олександр Чепурний, гендиректор Обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України, на черговому засіданні регіональної координаційної ради з питань громадського здоров’я.
На Новгород-Сіверщині поліцейські відсторонили від керування нетверезих водіїв, рівень алкоголю в крові яких значно перевищував допустиму норму 11:41
Поліцейські Новгород-Сіверського райвідділу поліції виявили трьох водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.
Ялинки на центральній площі Чернігова цьогоріч не буде 11:19
У Чернігові цього року не встановлюватимуть ялинку на центральній площі, а разом із нею — «казкове містечко», фуд-зону та інші святкові елементи.
Понад 300 тисяч гривень збитків: поліція Чернігівщини повідомила інженеру технічного нагляду про підозру в службовій недбалості 10:48
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини за оперативного супроводу співробітників обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури викрили 63-річного посадовця у неналежному виконанні службових обов'язків.