Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 22:43:01

В прокуратурі області обговорено шляхи дотримання законодавства при сплаті соціальних та страхових внесків

19.09.2013   16:23Агенцiя

Під головуванням прокурора області Максима Говорухи відбулася міжвідомча нарада за участі керівництва облдержадміністрації, головних управлінь Міндоходів, юстиції та Пенсійного фонду в області. На нараді обговорено питання додержання законодавства щодо стягнення єдиного та страхових внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Як зазначив під час виступу Максим Говоруха, пенсійне забезпечення в Україні загалом і на Чернігівщині зокрема — є основною складовою системи соціального захисту населення, тому контроль за додержанням законодавства щодо повноти та своєчасності сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування є одним із пріоритетних напрямів роботи органів прокуратури.

Водночас, результати прокурорських перевірок свідчать, що дії контролюючих органів області, вжиті для наповнення та раціонального використання коштів Пенсійного фонду, не відповідають вимогам сьогодення. Як наслідок, суттєвого зменшення розміру заборгованості до Фонду не відбулося, що ставить під загрозу своєчасність та повноту отримання пенсіонерами відповідних виплат.

Прокурор області звернув увагу присутніх на чітке та неухильне виконання вимог законодавства у сфері наповнення бюджету, та наголосив на необхідності належної взаємодії органів державної виконавчої влади, Міндоходів, Пенсійного Фонду та прокуратури.

За підсумками наради керівництвом прокуратури, органів державної влади та контролю визначено конкретні заходи щодо забезпечення належної організації захисту інтересів держави, попередження порушень закону у бюджетній сфері та своєчасної сплати соціальних внесків.

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини