Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 вересня, 16:04:23

Невдала афера призвела до трьох років позбавлення волі

09.12.2011   12:28Агенцiя

У липні 2011 року, перебуваючи у м. Черкаси, громадянин У., раніше судимий і який є менеджером у фірмі з виготовлення будівельних матеріалів, з метою заволодіння чужим майном шляхом обману уклав договір в усній формі з громадянкою С. на поставку відповідних матеріалів.

Як розповів У., він, за вказівкою голови своєї фірми, поїхав на зустріч з громадянкою С. з метою укласти договір поставки матеріалів, за яким фірма У. повинна була доставити матеріали С., яка мала оплатити відповідні послуги узгодженою сумою грошей. Договір укладався в усній формі. Як тільки С. погодилась, у громадянина У. відразу виник умисел на вчинення шахрайства. Він запропонував оплатити послуги на місці готівкою, однак С. вимагала отримання квитанції з печаткою фірми. Оскільки У. не мав печатки, то він запропонував скинути гроші на рахунок фірми, у якій він працював. Однак замість рахунку фірми, У. дав номер рахунку своєї дружини.

Повернувшись на фірму, У. повідомив голову про укладений договір і про форму оплати послуг. Наступного дня У. наказав своїй дружині піти зняти гроші і зазначив відповідну суму. Пізніше він зустрівся з дружиною в банку та забрав гроші, однак не повну суму, бо банкомат має обмеження по видачі коштів з однієї картки в день. Тому дружина віддала картку У. та сказала, щоб той зняв гроші наступного дня. На питання “звідки така сума грошей?” У. відповів, що це гроші для оплати послуг на фірмі. У. витратив гроші на власний розсуд, не повідомляючи голову фірми.

Наступного дня У. зняв залишок на рахунку, однак, не встигнувши їх витратити, йому зателефонував голова фірми та повідомив про надходження від громадянки С. розрахункової квитанції про переведені гроші. На питання “де поділися гроші?” У. відразу ж зізнався у скоєному злочині. Голова фірми зобов’язав У. написати боргову розписку із обіцянкою повернути грошові кошти. Боргова розписка написана, але У. гроші так і не повернув.

У. заподіяв шкоду на загальну суму приблизно 12 000 грн. Деснянським районним судом м. Чернігова у. засуджено до 3х років позбавлення волі із відшкодуванням заподіяних збитків.

Будьте уважні, коли наймаєте на роботу людей. Перевіряйте, хоча б поверхово, їх біографію. А також серйозно відносьтеся до грошових операцій за вашої участі, щоб уникнути неприємних ситуацій із зловмисниками.

За інформацією помічника прокурора м. Чернігова Деркач А.І.

Останні новини Чернігівщини

Відбулась презентація книги

Відбулась презентація книги "Волонтерські щоденники" 14:57

Вперше в Україні, в Чернігові, в приміщенні Чернігівського обласного молодіжного центру відбулась презентація книги Євгена Зінича «Волонтерські щоденники».

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА

До Дня машинобудівника. СТАТИСТИКА 14:03

На підприємствах машинобудування зайнято понад 3 тис. осіб, що становить 10% від усіх зайнятих у промисловості області.

"Майська ніч" знову на чернігівській сцені 13:56

Для Чернігівського театру здавна стало доброю традицією у кожному театральному сезоні представляти глядачеві нову виставу за творами класиків вітчизняної драматургії.

Тренуємось заповнювати бюлетень. ВІДЕО 13:35

Громадянська мережа ОПОРА.

За кошти обласного бюджету 320 дітей із Чернігівщини оздоровились на Чорноморському узбережжі

За кошти обласного бюджету 320 дітей із Чернігівщини оздоровились на Чорноморському узбережжі 13:31

Днями з відпочинку в дитячому закладі санаторного типу «Чайка» Скадовського району Херсонської області повернулась друга зміна дітей з Чернігівської області. Загалом у цьому році на морі оздоровилися 320 дітей із категорій, що потребують особливої соціальної уваги та підтримки.