Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 20:57:08

Школа виживання у Гончарівському. ФОТО

19.09.2013   09:19

На базі 1-ї окремої танкової бригади 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, що в селищі Гончарівське на Чернігівщині, стартувала активна фаза військово-патріотичного заходу «Школа виживання».


Організаторами проекту виступили Всеукраїнська громадська організація «Громадський Рух «За Майбутнє» та Міністерство оборони України. Це вже не перший захід, який вони спільно проводять з метою патріотичного виховання української молоді та популяризації військової служби у Збройних силах України.

Як зазначив керівник заходу Михайло Харечко, мета цього проекту – патріотичне та морально-етичне виховання молоді.

– Ми прагнемо об’єднати та виховати всебічно розвинених молодих людей, стимулювати підвищення суспільної та політичної активності сучасної молоді, сприяти формуванню активної життєвої позиції громадян України. Дівчатам і юнакам це дуже цікаво. Щороку ми отримуємо все більше заявок на участь в таких заходах, - наголосив він.

Серед учасників  – 8 дівчат та 12 юнаків віком від 18 до 23 років. Це учні старших класів та студенти вишів з різних регіонів України. Вони традиційно розподілені за віковою категорією на 4 команди - «Сокіл», «Орел», «Барс» та «Рись».

Впродовж чотирьох днів молодь буде змагатися за перемогу в умовах лісистої місцевості просто неба. Подолання психологічної смуги перешкод, проведення конкурсів  “Дньовка” та “ Похідна кухня”, відбиття раптових нападів противника, подолання водної перешкоди, стрільба зі стрілецької зброї та гранатометів, виконання нормативів з військової топографії, медичної підготовки та захисту від зброї масового ураження – ось далеко не весь перелік конкурсних завдань.

До проведення змагань, керівництвом 1-ї окремої танкової бригади, залучено досвідчених розвідників бригади  – майора Володимира Комарянського та капітана Сергія Захаревича. А за кожною з груп закріплений інструктор з числа кращих військовослужбовців розвідувальної роти.

Перед початком змагань молодь склала урочисту обіцянку бути чесними в спортивній боротьбі. А розвідники танкової бригади продемонстрували хлопцям та дівчатам свої вміння у подоланні «смуги розвідника».

Варто зазначити, що усі  учасники заходу попередньо вже брали  участь у військово-патріотичних зборах, які «Громадський рух «За майбутнє» проводив до цього і мають досвід та підготовку до життя в екстремальних умовах.

 

Фото Віталія КИРИЛОВА

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини